Uwaga! Brak ciepłej wody na Bydgoskim Przedmieściu

Box2 Wiadomości

Służby techniczne PGE Toruń otrzymały w niedziele (25.04) informację o nieszczelności ciepłociągu w pasie drogowym na rogu ul. Broniewskiego i ul. Reja. Niezwłocznie przystąpiono do prac zabezpieczających miejsce nieszczelności, w tym odcięcia dopływu ciepłej wody do wadliwego odcinka sieci. Natychmiast podjęto również prace naprawcze.

Po naprawie i uruchomieniu ogrzewania dla budynków na Bydgoskim Przedmieściu, wystąpiła kolejna nieszczelność na rurociągu pod ulicą Broniewskiego i konieczne było ponowne odcięcie dopływu wody i wstrzymanie dostaw ciepła. W poniedziałek (26.04) od rana podjęto prace naprawcze. Na czas prowadzenia prac wstrzymane zostały dostawy ciepła do budynków na Bydgoskim Przedmieściu, w rejonie ul. Słowackiego, Mickiewicza, Krasińskiego, Kochanowskiego i Bydgoska oraz częściowo zamknięto pas drogowy na ul.  Broniewskiego (w kierunku centrum Torunia).  Przywrócenia dostaw ciepła nastąpi niezwłocznie po zakończeniu naprawy ciepłociągu, która planowana jest do godziny 21.00 (26.04).

PGE Toruń przeprasza mieszkańców za te niedogodności i dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić mieszkańcom dostawy ciepła i ciepłej wody.

Materiał: PGE Toruń

Tagged

1 thought on “Uwaga! Brak ciepłej wody na Bydgoskim Przedmieściu

  1. Indywidualne podgrzewanie wody przepływowo gazem, elektrycznie “punktowo”,
    uniezależnia Cię od sieci.
    Co ważne, ogranicza emisję niebezpiecznych spalin do atmosfery.
    CHROŃ ATMOSFERĘ-
    dla dzieci i wnuków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *