Uwaga. Nocna i świąteczna opieka medyczna dla dzieci w innym miejscu

Box2 Wiadomości
Fot. Pixabay.com

Kolejne zmiany w nocnej i świątecznej opiece medycznej. Poradnia pediatryczna od 1 października będzie działać w nowej lokalizacji – w szpitalu obserwacyjno-zakaźnym przy ul. Krasińskiego 4/4A.

W tej chwili nocna i świąteczna opieka medyczna dla dzieci jest udzielana w szpitalu dziecięcym przy ul. Konstytucji 3 Maja. Od 1 października lekarze będą przyjmować w nowym miejscu – w szpitalu obserwacyjno-zakaźnym przy ul. Krasińskiego 4/4A (wejście przez zespół poradni specjalistycznych).

Poradnia Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu udziela świadczeń tylko w zakresie opieki pediatrycznej dla dzieci (do 18. roku życia) z prawobrzeżnej części Torunia od poniedziałku do piątku w godz. 18-7 oraz całodobowo w dni wolne i święta. 

Warto pamiętać o tym, że z pomocy lekarza i pielęgniarki można skorzystać wyłącznie w przypadkach nagłego zachorowania bądź nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

Gdzie w Toruniu po nocną i świąteczną pomoc medyczną?

  • Dorosłych z prawobrzeżnej części Torunia obsługuje Miejska Przychodnia Specjalistyczna przy ul. Uniwersyteckiej 17 (budynek A od parkingu), tel. 56 611 99 42. 
  • Opieką medyczną dla dorosłych i dzieci na lewobrzeżu zajmuje się przychodnia Rudak-Med: ul. Podgórska 24A, tel. 56 654 78 20.
Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *