Uwaga! Od jutra zmiany w ruchu na skrzyżowaniu Broniewskiego z Reja

Box2 Wiadomości

Od poniedziałku 28 czerwca od ok. godz. 8.00 zmieni się organizacja ruchu drogowego w rejonie skrzyżowania ul. Broniewskiego z ul. Reja. Zmiany mają związek z prowadzoną modernizacją torowiska tramwajowego w ciągu ul. Broniewskiego w ramach projektu BiT-City II.

Modernizacja torowiska tramwajowego wraz z siecią trakcyjną na trasie linii nr 2 na odcinku od placu Niepodległości do ul. Reja jest realizowana w ramach projektu BiT-City II przez firmę Balzola Polska. Pierwszy etap zadania, czyli modernizację odcinka ul. Kraszewskiego od pl. Niepodległości do ronda Hoffmana, już zrealizowano. Teraz trwa realizacja drugiego etapu, czyli modernizacja torowiska w ciągu ul. Broniewskiego od ul. Reja do ul. Sienkiewicza wraz ze skrzyżowaniem ul. Reja i Broniewskiego.

Od poniedziałku 28 czerwca roboty obejmą rejon skrzyżowania ul. Broniewskiego z ul. Reja. Wykonawca przebuduje układ drogowy, sieci podziemne i torowisko. Kierowcy muszą się w związku z tym przygotować na kolejne utrudnienia. Organizacja ruchu w tym miejscu zmieni się od ok. godz. 8.00. Zamknięta zostanie południowa część skrzyżowania. Prace potrwają do września, a następnie przeniosą się na północną część skrzyżowania od strony Bielan.

Szczegóły organizacji ruchu na mapce poniżej.

Materiał: MZK Toruń

Fot. MZK Toruń

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *