Uwaga pasażerowie! Tramwaje linii nr 1 i 2 będą wstrzymane

Box2 Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Planowana jest naprawa łuku torowego na skrzyżowaniu ul. Bydgoskiej i Sienkiewicza. W związku z tym w niedziele 7 marca oraz 14 marca ruch tramwajów linii nr 1 i 2 na odcinku od Al. Solidarności i Wałów gen. Sikorskiego do pętli Uniwersytet i pętli Motoarena zostanie wstrzymany.

W najbliższą niedzielę 7 marca w czasie wyłączenia tramwajów z ruchu usuwana będzie także awaria energetycznej linii napowietrznej.

Na odcinkach wyłączonych z ruchu tramwajów kursować będą zastępczo autobusy linii nr 51 od pętli Uniwersytet do al. Solidarności i autobusy linii nr 52 od pętli Motoarena do al. Solidarności.

Tramwaje linii nr 1 jadące z os. Na Skarpie przejadą przez al. Solidarności, gdzie będzie się można przesiąść na autobus linii nr 51 i kontynuować jazdę do pętli Uniwersytet. W kierunku os. Na Skarpie tramwaje linii nr 1 rozpoczną kursowanie od przystanku Wały gen. Sikorskiego. Tramwaje linii nr 2 jadące z Elany przejadą przez al. Solidarności, gdzie będzie się można przesiąść na autobus linii nr 52 i kontynuować jazdę do pętli przy Motoarenie. W kierunku Elany tramwaje linii nr 2 rozpoczną kursowanie od przystanku Os. Młodych – informuje Sylwia Derengowska, rzecznik prasowy MZK Toruń.

Pasażerowie muszą uzbroić się w cierpliwość.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *