Uwaga! Tramwaje nr 1 i 2 zostaną wstrzymane

Box2 Wiadomości
Fot. Łukasz Piecyk

Przypominamy, że w niedzielę 14 marca tramwaje linii nr 1 i 2 zostaną wstrzymane na odcinku od al. Solidarności i Wałów gen. Sikorskiego do pętli Uniwersytet i pętli Motoarena. Uruchomione zostaną autobusy zastępcze.

Ruch tramwajów linii nr 1 i 2 zostanie wstrzymany 14 marca w godz. 6.30-17.30. Utrudnienia wynikają z konieczności awaryjnej naprawy łuku torowego na skrzyżowaniu ul. Bydgoskiej i Sienkiewicza. MZK wprowadza zastępcze kursy autobusów linii nr 51 od pętli Uniwersytet do al. Solidarności oraz autobusów linii nr 52 od pętli Motoarena do al. Solidarności.

Tramwaje linii nr 1 jadące z os. Na Skarpie przejadą przez al. Solidarności, gdzie będzie się można przesiąść na autobus linii nr 51 i kontynuować jazdę do pętli Uniwersytet. W kierunku os. Na Skarpie tramwaje linii nr 1 rozpoczną kursowanie od przystanku Wały gen. Sikorskiego (przy teatrze).

Tramwaje linii nr 2 jadące z Elany przejadą przez al. Solidarności, gdzie będzie się można przesiąść na autobus linii nr 52 i kontynuować jazdę do pętli przy Motoarenie. W kierunku Elany tramwaje linii nr 2 rozpoczną kursowanie od przystanku Os. Młodych.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *