Uwaga TVN dziś na żywo z Torunia. Będzie mowa o patostreamerach z ul. Urzędniczej

Box2 Wiadomości
Fot. strona facebookowa programu Uwaga! TVN

Dziś o godz. 19.45 z okolic skrzyżowania ul. Urzędniczej i Parkowej będzie nadawany na żywo program Uwaga! TVN. Dlaczego akurat stamtąd zobaczymy relację?

Odpowiedź jest prosta: od wielu miesięcy z mieszkania na ul. Urzędniczej nadaje na żywo Daniel Zwierzyński, czyli Daniel Magical, jeden z najbardziej kontrowersyjnych youtuberów w Polsce. Na jego kanale nie brakuje imprez, alkoholu, wulgaryzmów, bijatyk czy policyjnych interwencji.

Swój toruński program Uwaga! TVN zapowiada na Facebooku. “Czy patostreamerzy to święte krowy internetu? Czy pokazywać na żywo można wszystko, bez żadnych granic? Zachęcamy Was do dyskusji o ciemnej stronie internetu” – czytamy w zapowiedzi dzisiejszej audycji.

– Już w najbliższy poniedziałek zapraszamy Was na plan Uwagi! TVN i Uwagi! po Uwadze TTV. Spotkajmy się w Toruniu, w pobliżu skrzyżowania ulic Urzędniczej i Parkowej o 19:45. Łatwo nas znajdziecie dzięki wozom transmisyjnym. To pierwszy po letniej przerwie program Uwagi! po Uwadze w TTV. Przez najbliższe tygodnie będziecie mogli oglądać nas w każdy poniedziałek o 20:05 w telewizji TTV! – pisze Uwaga! TVN.

A jakie Wy macie zdanie na temat tego, co robi Daniel Magical? Czekamy na Wasze komentarze.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *