Uwaga, wciąż jest ślisko. Od rana już osiem kolizji

112 Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Od godz. 5.30 w Toruniu doszło już do ośmiu kolizji. Na toruńskich ulicach wciąż jest ślisko. Na ul. Dziewulskiego ok. godz. 7.50 auto osobowe wpadło w poślizg i wjechało w kilka pojazdów zaparkowanych przy komisariacie policji. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Ostrzeżenia o oblodzeniu zostały wydane we wczorajsze popołudnie. I potwierdziły się. W nocy i nad ranem było bardzo ślisko na toruńskich ulicach. Nadal na wielu jezdniach na jezdni jest lód.

– Wciąż bardzo ślisko jest np. na ul. Rydygiera – mówi jedna z naszych Czytelniczek. – Czuć to zwłaszcza przy hamowaniu. Jeszcze gorzej jest na osiedlowych uliczkach na Rubinkowie. Tam jest po prostu sam lód.

Od godz. 5.30 na toruńskich ulicach doszło do ośmiu kolizji. Jedna z nich na ul. Dziewulskiego. Ok. godz. 7.50 auto osobowe wpadło w poślizg i wjechało w pojazdy zaparkowane przy komisariacie policji Rubinkowo. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

Policjanci apelują o uważną jazdę.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *