Uwaga! Wypadek na moście Piłsudskiego. Wielkie korki na lewobrzeżu! [WIDEO]

112 Polecamy Wiadomości
fot. nadesłane

Na moście im. Józefa Piłsudskiego doszło do wypadku drogowego. Przejazd w kierunku centrum jest zablokowany. Samochody są kierowane objazdem na most im. Elżbiety Zawackiej. Największe zatory są na lewobrzeżu.

– Most stoi. Od strony Podgórza jest nieprzejezdny – informuje nasz Czytelnik, od którego otrzymaliśmy powyższe nagranie wykonane na przeprawie.

– Akcja była już ok. godz. 6, bo autobusy z miasta kursowały z opóźnieniem w stronę Stawek (14 z Mazowieckiej nie dojechała na czas na Okólną i nie pojechała w drugą stronę). Dlatego ruszyłem pieszo mostem – relacjonuje autor nagrania. – Na wysokości Trampa i odsyłali pojazdy. Wielu pasażerów wybrało pieszo drogę przez most. Wiem też, że na nowym moście drogowym są duże korki, przejazd na drugą stronę trwał ok. pół godziny.

Na miejscu zdarzenia są dwa zastępy straży pożarnej i dwa policyjne radiowozy. Według informacji, które uzyskaliśmy od toruńskich policjantów do zdarzenia doszło ok. godz. 6 na moście im. Józefa Piłsudskiego.

– Opel vectra jadący w stronę Podgórza zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z volkswagenem passatem jadącym w kierunku centrum – relacjonuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane przez policjantów jako kolizja. Nikomu nic się nie stało. Kierująca oplem została ukarana mandatem za niedostosowanie prędkości do warunków i spowodowanie kolizji. – Dziś jest ślisko – apelujemy o rozwagę! – podkreślają policjanci.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys