Uwaga! Wypadek na S10 w Toruniu. Zginęły trzy osoby [AKTUALIZACJA]

112 Box1 Wiadomości
Fot. KM PSP Toruń

Nad ranem w środę 20 kwietnia na trasie S10 w Toruniu, około 3 km od wjazdu na autostradę, doszło do śmiertelnego wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów dostawczych. Ruch na drodze jest zablokowany.

– Do stanowiska kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu o godz. 4:27 wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów dostawczych. Do wypadku doszło na 8 km trasy S10. Samochodami podróżowały trzy osoby. Po dojeździe na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon wszystkich trzech osób – relacjonuje mł. kpt. inż. Przemysław Baniecki, oficer prasowy KM PSP w Toruniu.

Do zdarzenia zadysponowano 3 zastępy PSP. W chwili obecnej policja ustala przyczyny i okoliczności wypadku.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że doszło do czołowego zderzenia Mercedesa Vito oraz Peugeota Boxera. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 52-letni kierowca Mercedesa, 58-letni pasażer tego auta oraz 33-letni kierowca Peugeota – informuje asp. szt. Agnieszka Lewicka-Wolsza z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP Toruń.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Toruniu.

[AKTUALIZACJA 9:00]

Ruch drogowy na S10 został odblokowany.

Tagged

1 thought on “Uwaga! Wypadek na S10 w Toruniu. Zginęły trzy osoby [AKTUALIZACJA]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.