Uwaga! Zmiany w rozkładach jazdy MZK

Wiadomości
fot. Adam Zakrzewski

Już od niedzieli 1 marca autobusy linii nr 26, 34 i 40 pojadą inaczej. Od poniedziałku 2 marca zaczną także obowiązywać korekty w rozkładach autobusów linii nr 10 i 20. Na zmiany muszą się także przygotować pasażerowie, podróżujący na linii nr 24.

Nowy miesiąc rozpocznie się zmianami w rozkładach jazdy komunikacji publicznej. Od niedzieli korekt musimy szukać na liniach 26, 34 i 40. Wprowadzone zmiany mają na celu dostosowanie rozkładów do warunków obecnie panujących na drogach i poprawę przemienności ich odjazdów na wspólnych odcinkach.

Od poniedziałku kursy na linii nr 10 o 4.22 z przystanku “Koniuchy” zostaną zastąpione kursami linii nr 20 o 4.14. Z pętli “Poznańska” o 4.41 zostanie uruchomiony dodatkowy kurs linii nr 20 z wjazdem przez pętlę przy ul. Szubińskiej. Z pętli przy ul. Szubińskiej dodatkowa 20-stka będzie odjeżdżać w kierunku osiedla Jar o 4.47.

Autobusy linii nr 24, kursujące do tej pory na trasie Forteczna – al. Solidarności, pojadą zmienioną trasą przejazdu. Od marca zamiast od skrzyżowania Podgórna – Grudziądzka do al. Solidarności, autobus pojedzie ul. Kościuszki do Dworca Wschodniego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *