Uwaga, zmiany w ruchu na pl. Pokoju Toruńskiego

Polecamy Wiadomości
fot. Miejski Zarząd Dróg w Toruniu

Kolejne zmiany w ruchu związane z przebudową pl. Chrapka. W najbliższy piątek inaczej będziemy jeździć przez pl. Pokoju Toruńskiego. Ma to związek z budową kanalizacji deszczowej.

W piątek rozpocznie się kolejny etap prac związanych z przebudową pl. Chrapka. Chodzi o budowę kanalizacji deszczowej w pobliżu pl. Pokoju Toruńskiego. Niestety, po raz kolejny zmieni się organizacja ruchu w tym miejscu.

– W związku z tym zostanie wybudowana tymczasowa droga objazdowa, która powiększy rondo przy pl. Pokoju Toruńskiego – tłumaczy Jan Brzycki, kierownik budowy z firmy Skanska, która jest generalnym wykonawcą tej inwestycji. – Pozwoli to na prowadzenie robót wewnątrz ronda.

Zmiany zostaną wprowadzone w najbliższy piątek (14 grudnia) ok. godz. 10. Budowany odcinek kanalizacji jest ostatnim etapem realizowanym w ramach przebudowy pl. Chrapka. Połączy on nowo wybudowaną kanalizację z istniejącym systemem miejskim.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys