Uważajcie, utrudnienia na trzech ulicach: Chrobrego, Kościuszki i Targowej

Box2 Wiadomości
fot. Adam Zakrzewski

Dziś ul. Kościuszki, jutro ul. Targowa, a w środę ul. Chrobrego – w te dni rozpoczną się prace wodociągowe i kanalizacyjne na tych trzech ulicach. Będą utrudnienia w ruchu i objazdy.

Dziś prace wodociągowe rozpoczęły się na północnej jezdni ul. Kościuszki – w obrębie skrzyżowania z ul. Batorego. Utrudnienia? Miejscowe zwężenie jezdni. Roboty na zlecenie Toruńskich Wodociągów realizuje firma Inżbud. Potrwają one do 6 czerwca.

Od 21 maja do 7 czerwca potrwają prace na ul. Targowej między ul. Antczaka do Pająkowskiego. Ma to związek z budową przyłączy wodociągowo-kanalizacyjnych do zespołu budynków wielorodzinnych, które buduje Budlex przy ul. Targowej 12-18. Podczas prac będziemy zmuszeni korzystać z objazdu – ul. Studzienną.

Z kolei w środę rozpocznie się przebudowa przewodu wodociągowego w ul. Chrobrego. Na pięć tygodni z ruchu zostanie wyłączony odcinek od wjazdu do posesji nr 61 (na wysokości firmy Nalazek) do wiaduktu Kościuszki. Objazd zostanie poprowadzony ul. Dworcową i trasą średnicową.

Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *