Varius Manx i Kasia Stankiewicz zagrają w Toruniu

Kultura
Artyści zagrają w Toruniu utwory ze swojej najnowszej płyty. Nie zabraknie także ich kultowych przebojów. (Fot. oficjalny fanpage zespołu)

Autorzy ponadczasowego przeboju „Orła cień” już za miesiąc wystąpią w Toruniu. Koncert Varius Manx i Kasi Stankiewicz odbędzie się 9 listopada o godz. 19 w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Trasę koncertową, na której znalazł się także Toruń, artyści ogłosili miesiąc po premierze najnowszej płyty „ENT” oraz singla promującego album „Mgła nad Warszawą”. Toruńskie wydarzenie będzie nie lada gratką dla wszystkich fanów kultowego zespołu.

REKLAMA

– Będzie dużo nowości, nie zabraknie jednak starych, dobrze wszystkim znanych przebojów – mówią organizatorzy koncertu. – Zespół, wraz z Kasią Stankiewicz, przeniesie widzów do swojego baśniowego świata przy pomocy wideo-rysunkowych wizualizacji wyświetlanych aż na trzech ekranach otaczających muzyków. Artyści zabiorą nas do świata natury, a wszechobecne projekcje niemal namacalnie przeniosą koncert do lasu i w dalekie góry.

Bilety na toruński koncert kosztują 79 i 89 zł. Można je kupić na stronie bilety.cojestgrane24.pl.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *