W Młynie Wiedzy zrobi się strasznie. Przed nami naukowe halloween

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

30 października Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i Centrum Innowacyjnej Edukacji kolejny raz odbędzie się naukowe halloween. “Straszny Młyn” pełny będzie niespodzianek i zaskakujących zdarzeń.

Młyn Wiedzy zapowiada sporo strasznej zabawy. W labiryncie będzie można wcielić się w naukowców badających tajemnicze mazie, martwe owady i komponujących przeraźliwe dźwięki za pomocą niecodziennych metod. Będzie też nieco zabawy ze slimem.

– Nieustraszonych gości zapraszamy na owadzie cmentarzysko zamieszkałe przez zmurszałe owady. Grozy dodadzą wygłodniałe, mięsożerne rośliny – a przebywanie wśród nich jest dla owadów gwoździem do trumny! Lupy umożliwią obserwacje tych zielonych drapieżców, a mikroskopy stereoskopowe pozwolą odkryć w sobie entomologa i przyjrzeć się owadom z bliska – zapowiada Młyn Wiedzy.

“Straszny Młyn” zaoferuje także stanowiska rękodzielnicze, a na nich prawdziwie przerażające zabawki i łamigłówki. Będzie też można samemu wykonać straszliwe lalki.

– Przybywajcie do nas i uważajcie, żeby po drodze nie wpaść na jakąś zabłąkaną istotę. Wieczór pełen wrażeń czeka. Jeśli tylko macie wystarczająco mocne nerwy. Przygotowaliśmy również konkurs na najlepsze przebranie, więc nie zapomnijcie o jakiejś “strasznej” charakteryzacji – zachęca Młyn Wiedzy.

Wydarzenie odbędzie się 30 października w godz. 18:00-21:00. Bilety dostępne będą w trzech pulach: najpierw po 20 zł, a po wyczerpaniu tej puli – 30 zł. W dniu wydarzenia bilety będzie można kupić po 40 zł. Bilety można kupić w kasach Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i w systemie sprzedaży online. 

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *