W najbliższą sobotę Konferencja dla Frankowiczów – jak się na nią zapisać

Box2 Wiadomości

Już w sobotę w toruńskim Inkubatorze Technologicznym odbędzie się Konferencja dla Frankowiczów organizowana przez Kancelarię Pledziewicz. Będzie to okazja do spotkania z prawnikami i analitykami finansowymi zajmującymi się reprezentowaniem kredytobiorców w sporach sądowych i w czasie mediacji.

Prelekcje dotyczyły będą najbardziej aktualnych kwestii dotyczących kredytobiorców frankowych takich jak ugody proponowane przez banki czy przyszłość wynagrodzenia za korzystanie z kapitału.

Wiemy jak ważne w obecnych czasach jest działanie zespołowe i specjalizacja, dlatego na konferencji pojawią się nie tylko prawnicy, ale także ekonomiści, specjaliści od bankowości i mediacji z bankami, którzy mają informację z pierwszej linii frontu – komentuje radca prawny Magdalena Pledziewicz.

Rozpoczęcie konferencji o 9:30. Kwadrans wcześniej nastąpi rejestracja uczestników. W trakcie konferencji będą poruszane takie tematy jak ugoda z bankiem, rozprawa dotycząca kredytu frankowego, czy próba odpowiedzi na pytanie, jakie szanse na wygraną ma frankowicz przedsiębiorca.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę o 9:15 w Inkubatorze Technologicznym przy ul. Łokietka 5. Wstęp wolny, aby zapisać się na wydarzenie należy zarejestrować się na Facebooku Kancelarii Pledziewicz (https://www.facebook.com/events/1013501466037271/) lub pod linkiem https://forms.gle/CBXgQocVog4P7ymD9.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.