W sobotę tramwaje pojadą inaczej. Jaki jest powód?

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

W sobotę (16 lutego) zostały zaplanowane kolejne roboty na torach tramwajowych. Tym razem będą one prowadzone na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego i Bema – od godz. 7 do 14.30.

To kolejna sobota z utrudnieniami w komunikacji tramwajowej. Powód znów jest ten sam – roboty na torach tramwajowych. Tym razem będą one prowadzone na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego i Reja.

Prace będą realizowane w godz. 7-14.30. W tych godzinach zostaną wprowadzone objazdy linii tramwajowych.

Zmiany w godz. 7-9:

  • tramwaje linii nr 3 będą kursować na wydłużonej trasie od ul. Reja do pętli “Motoarena”,
  • tramwaje linii nr 3 i 5 z pętli “Motoarena” pojadą objazdem ulicami Bema, Kraszewskiego i Czerwoną Drogą z ominięciem ul. Reja, Bydgoskiej i pl. Rapackiego,
  • tramwaje linii nr 5 z pętli “Motoarena” odjadą dwie minuty później,
  • na trasie od przystanku “Reja” do przystanku “Wały gen. Sikorskiego” (przy Teatrze Wilama Horzycy) kursować będzie zastępczo tramwaj linii nr 3RT od 7.05 do 8.45 co 20 minut.

Zmiany w godz. 9-14.30:

  • tramwaje linii nr 3 będą kursować nadal na wydłużonej trasie od ul. Reja do pętli “Motoarena”, powrót stałą trasą przez ul. Bydgoską,
  • tramwaje linii nr 2 z pętli “Motoarena” będą odjeżdżać trzy minuty wcześniej i pojadą objazdem ulicami: Reja, Bydgoską i Sienkiewicza.

Rozkłady jazdy:

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *