W Toruniu działa już komitet Roberta Biedronia [ZDJĘCIA]

Box2 Fotogalerie Polityka Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Ruszyła zbiórka podpisów poparcia pod kandydaturą Roberta Biedronia. Do ogólnopolskiej akcji włączył się nowo powstały komitet toruński. Na jego czele stanął Bartosz Kostański.

Komitet Roberta Biedronia bezpośrednio wspiera kandydata Lewicy na prezydenta RP. Jego działalność skupia się na rozpowszechnianiu haseł wyborczych Biedronia i mówieniu o tym, co zamierza on zrobić dla Polski.

REKLAMA

Staramy się zachęcać mieszkańców naszego miasta, aby wsparli tą kandydaturę i aktywnie zaangażowali się w tworzenie państwa świeckiego, neutralnego światopoglądowo, państwa dobrobytu i państwa wspierającego rozwój – mówi Bartosz Kostański.

Akcja “Podpisz dla Biedronia” polega na włączaniu się w aktywną działalność komitetu Biedronia wszystkich chętnych osób, które chcą wspierać jego kandydaturę. Podpisy pod listą poparcia zbierane są już od kilku dni. Członków komitetu można spotkać m.in. na ulicach Torunia. Najbliższe zbieranie podpisów w terenie zaplanowane jest na sobotę 28 lutego na Skarpie. Podpis można również złożyć w biurze poselskim Joanny Scheuring-Wielugs przy ul. Warszawskiej 4/1, w biurze posła Roberta Kwiatkowskiego przy ul. Szosa Chełmińska 26 oraz w biurze partii Razem przy ul. Rabiańskiej 17.

Robert Biedroń reprezentuje wartości współczesnej Lewicy. Opierają się one na trzech fundamentach. Pierwszy filar to państwo dobrobytu, które dba o osoby słabsze i zapewnia wysokiej jakości bezpłatne usługi publiczne. Drugi filar to państwo świeckie, które nie wyróżnia żadnej religii i nikogo nie dyskryminuje. Natomiast trzeci filar dotyczy ochrony środowiska, aktywnej polityki proekologicznej i walki ze zmianami klimatycznymi. Jesteśmy przekonani, że tylko Robert Biedroń jest w tych obszarach wiarygodny – deklaruje Artur Eichhorst, reprezentant partii Razem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *