W Toruniu powalczą o tytuł Mistrzów Europy w speedrowerze

Box2 Sport Wiadomości
fot. nadesłane

W najbliższy weekend w Toruniu odbędą się XI ICSF Mistrzostwa Europy Drużyn Klubowych w speedrowerze. Rywalizacja toczyć się będzie na dwóch torach: w piątek przy ulicy Skierki 9 (os. Kaszczorek), natomiast w sobotę i niedzielę przy Bielańskiej 66 (teren Motoparku).

W zawodach weźmie udział 12 ekip, wśród nich dwa zespoły toruńskie: TSŻ Schoenberg Toruń oraz Drwęca Kaszczorek. Pierwsza część eliminacji odbędzie się w piątek od 14:00. Stworzono trzy grupy, w każdej z nich rywalizują cztery zespoły. W składzie zawodów oprócz ekipy toruńskich wystąpią: PKS Victoria Poczesna, MS Śląsk Świętochłowice, LKS Szawer Leszno, ULKS Mustang Żołędowo, Marwis Harpagan Zielona Góra, Hydro-Bud Szarża Wrocław, Aseko Renault AutoSanok Orzeł Gniezno, Hosparth Hammers, Birmingham Monarchs.

REKLAMA

Drugi dzień zawodów rozpocznie się o 13:00. Niedzielna faza pucharowa (półfinały i finał) zacznie się również o 13:00. Mecz finałowy o 19:00 z udziałem czterech najlepszych drużyn turnieju rozegrany zostanie przy sztucznym oświetleniu. Wstęp na każdy z etapów mistrzostw jest wolny dla wszystkich kibiców.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *