Wakacyjne warsztaty w Młynie Wiedzy

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy rozpoczyna cykl warsztatów wakacyjnych dla dzieci od 6 roku życia, będą się one odbywać codziennie oprócz niedzieli.

Każdy dzień jest poświęcony innemu tematowi. We wtorki Centrum zaprasza na “Fantastyczne globy”, poświęcone astronomii, gwiazdom i planetom. W środy “Podróże ku górze”, warsztaty podczas których uczestnicy poznają historię latania i stworzą własny powietrzny pojazd. W czwartki “Leśne zoo”, tam będzie można się dowiedzieć ciekawostek o mieszkańcach lasów.

Piątkowe spotkania pod hasłem “Poznaj od środka Państwo Środka” to podróż do jednego z największych państw świata, czyli Chin. Sobota to “Rośliny i owady nie od parady” – spotkania dotyczące istotnych elementów naszego ekosystemu. Natomiast niedziela będzie “Na ludowo-kolorowo”, to dobra okazja do poznania folkloru różnych stron Polski.

Na wszystkie warsztaty obowiązują bilety, ich ceny zaczynają się od 17 złotych. Pojedyncze zajęcia trwają godzinę, ze względu na zasady reżimu sanitarnego w warsztacie może uczestniczyć od 6 do 18 osób. Każdego dnia zaplanowano 3 spotkania.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *