Wawel Truck podbił serca mieszkańców Torunia

Wiadomości
fot. nadesłane

Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, aplikacji i gier oraz wielu innych atrakcji odwiedziła w miniony weekend Toruń. Każdy miał możliwość wejścia do wnętrza wyjątkowego pojazdu i odkrycia mobilnej strefy zabaw i słodkiego świata tej marki.

8 i 9 grudnia na toruńskim Rynku Nowomiejskim nie brakowało atrakcji i odwiedzających. Dla fanów słodkości i zabawy marka Wawel przygotowała coś wyjątkowego – pierwszą interaktywną ciężarówkę, która na swojej trasie ma kilkadziesiąt polskich miast. Na odwiedzających czekało wiele atrakcji, zabaw oraz… słodycze. 

Podróż po wnętrzu Wawel Trucka była niezapomnianą przygodą zarówno dla dzieci, jak  i dorosłych. Ciężarówka zaskakiwała odwiedzających nie tylko swoim magicznym wnętrzem, pełnym interaktywnych gier i aplikacji, ale także specjalną strefą zabaw, która mieściła się przed pojazdem.

O najlepszą atmosferę dbały hostessy i animatorzy. Każda wizyta w Wawel Trucku kończyła się w słodkiej strefie, w której można było skomponować swój miks ulubionych słodyczy.