Ważne! Od wtorku zmiany w komunikacji miejskiej

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Uwaga, pasażerowie komunikacji miejskiej! Od wtorku od godz. 11 zmieni się organizacja ruchu w Kaszczorku. Autobusy MZK będą kursowały zmienioną trasą.

Zmiany w trasach linii mają związek ze zmianą organizacji ruchu na ul. Turystycznej, która obecnie jest w przebudowie. O tym, jak będzie wyglądała jazda od wtorku, pisaliśmy TUTAJ. Autobusy MZK pojadą inaczej od godz. 11.

– W związku ze zmianą organizacji ruchu w Kaszczorku od 18 września od godz. 11 wznowiony zostanie ruch kołowy w ul. Turystycznej przy jednoczesnym ograniczeniu przejazdu ul. Na Przełaj, którą ze względu na roboty drogowe dozwolony zostanie wahadłowy ruch tylko autobusów MZK – informuje Sylwia Derengowska, rzecznik prasowy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu.

Zawieszony zostaje przejazd autobusów ul. Światowida i Księżycową. Autobusy linii nr 23 i 46 wracają na stałe trasy. Linia nr 39 będzie kursować zmienioną trasą – ze Skarpy pojedzie prosto ul. Turystyczną do przystanku “Wodna”. Powrót w kierunku Skarpy bez zmian: ul. Na Przełaj, Szczęśliwą i Dożynkową.

Linia nocna 01 z centrum pojedzie ul. Dożynkową, Szczęśliwą i Na Przełaj. Będzie wracać zaś ul. Turystyczną.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *