Welconomy zbliża się wielkimi krokami

Box2 Wiadomości
fot. Łukasz Piecyk

Już niedługo Toruń zamieni się w stolicę biznesu. W połowie marca odbędzie się Welconomy Forum, dzięki któremu gród Kopernika stanie się centrum konferencyjnym. Czeka nas wiele dyskusji społeczno-gospodarczych i spotkania ze znanymi gośćmi. Pojawi się m.in. Jadwiga Emilewicz, minister rozwoju.

Welconomy Forum in Toruń odbędzie się w dniach 16-17 marca 2020 roku w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. Wydarzenie rozpocznie sesja inauguracyjna, która zaplanowana jest w poniedziałek na godzinę 10:00. To właśnie na otwarciu pojawi się minister rozwoju, Jadwiga Emilewicz. W Forum weźmie udział 2 tysiące gości z kraju i ze świata. Wiemy już, kto będzie gościem honorowym – ambasador Chin, Liu Guangyuan. Jego przyjazd może okazać się świetną możliwością, aby zbudować przestrzeń do międzynarodowego dialogu.

Przez dwa dni obrad wystąpi 300 prelegentów. Będzie można wziąć udział w sesjach plenarnych i aż 40 panelach dyskusyjnych. Wśród nich pojawiają się takie tematy, jak przyszłość energetyki w Polsce, cyberbezpieczeństwo, branże niszowe w rolnictwie, kościół a gospodarka, przyszłość eko-rolnictwa czy wolność przekazu medialnego. Uczestnicy dowiedzą się, jaki jest dekalog wartości przedsiębiorcy, jak wejść w biznes oraz… co ma wspólnego jedzenie i turystyka.

27. edycja Welconomy Forum in Toruń to okazja to nawiązania dwustronnych rozmów biznesowych i nowych kontaktów. Tegoroczne Welconomy zostanie podzielone na część konferencyjną i warsztatową. Zostaną także przyznane nagrody – Szmaragd Welconomy oraz nagrody Ambasadora Welconomy. Kto zdobędzie je tym razem? Dowiemy się już za niecałe dwa miesiące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *