Wiadomo, kim był kierowca, który zginął na ul. Wschodniej. Policja szuka świadków

112 Box2
Fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Policjanci ustalili, że samochodem, który rozbił się w sobotni wieczór na ul. Wschodniej, kierował 45-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Funkcjonariusze szukają świadków tego śmiertelnego wypadku.

Przypomnijmy: w sobotni wieczór na ul. Wschodniej – w pobliżu skrzyżowania z ul. Rydygiera – doszło do dramatycznych scen. Osobowy nissan qashqai wypadł z drogi i uderzył w słup trakcji tramwajowej. Następnie pojazd stanął w płomieniach.

Policjanci ustalili, że autem kierował 45-letni mieszkaniec województwa śląskiego. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Mężczyzna czasowo przebywał w Toruniu. Nie wiadomo jednak, dokąd jechał, gdy doszło do wypadku.

Śledztwo w sprawie tego wypadku prowadzi wydział dochodzeniowo-śledczy toruńskiej policji pod nadzorem prokuratury. Stan techniczny nissana sprawdzi biegły. Ze wstępnych ustaleń nie wynika, żeby ktoś przypadkowy przyczynił się do tego wypadku.

“W poniedziałek odbyła się sekcja zwłok mężczyzny. Z jej wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną śmierci kierowcy były wielonarządowe obrażenia, których doznał w czasie zderzenia. Gdy pojawił się ogień, już nie żył” – czytamy we wtorkowym wydaniu papierowych “Nowości”.

Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są cały czas wyjaśniane. Dlatego też policjanci apelują o zgłaszanie się świadków tego zdarzenia. Z wydziałem prowadzącym śledztwo można skontaktować się osobiście w komendzie przy ul. Grudziądzkiej 17 lub telefonicznie – tel. 56 64 12 607 lub 112.

Tagged
Wojciech Giedrys
Dziennikarz, redaktor wydań "Tylko Toruń" i działów on-line serwisów tylkotorun.pl i pozatorun.pl. Od 1999 r. w Toruniu.
http://fb.me/wojciech.giedrys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *