Skip to content

5 komentarzy

 1. Gjk
  1 grudnia 2020 @ 10:26

  Takie fałszywe oskarżanie policjanta, czy policjantòw, o duszenie zatrzymanego, powinno spotkać się z ukaraniem przez sąd. Bajki opowiadane przez rzekomych świadkòw, oby nie okazały się tworzeniem fałszywych dowodòw. Podobnie jest z wywieraniem presji i żądaniem od policjantòw konkretnego zachowania się, utrudnianie, przeszkadzanie w wykonywaniu czynności. To jest przestępstwo.

  Odpowiedz

 2. Turys
  30 listopada 2020 @ 22:40

  Ciągle te same osoby na tych protestach.Grają,ale nie do tej bramki po której stoi polska racja stanu.Policjanci,nie obawiajcie sie jednego czy dwóch krzykaczy,niech się skarżą-takie ich prawo.Zróbcie w końcu z tą samowolą porządek,bo graja wam na nosie.Całe szczęście wszystko nagrywaja :)))

  Odpowiedz

 3. Gjk
  30 listopada 2020 @ 19:04

  Pewna osoba o imieniu Andrzej I nazwisku na literę M, publicznie kłamie, za pomocą nadajnika z dwiema cyframi w nazwie, na temat uprawnień polskich policjantòw.
  Jak w. języku polskim, nazywa się osoba, ktòra kłamie?

  Odpowiedz

 4. Gjk
  30 listopada 2020 @ 18:39

  Zabawne. Ktoś chce wezwać kogoś do sądu. Ale po co? Na kawę, czy do toalety? Jest jakaś funkcja “wzywacza”?

  Odpowiedz

 5. święte krowy lgbt
  30 listopada 2020 @ 16:49

  opieka medyczna, opieka prawna, opieka psychologa ja proponuję jeszcze ustawić mu wygodną skórzaną kanapę z BaxPolu, żeby mu było wygodniej….. LGBT mają być nienaruszalni, albo przedstawiani wyłącznie jako ofiary i poszkodowani, przez rzekomą nienawistną większość….. Święte Krowy

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Wymagane pola są oznaczone *