Skip to content

9 komentarzy

 1. Pola
  13 lutego 2019 @ 18:20

  Przez takiego idiotę życie stracił młody człowiek. Szkoda, że tir zjechał. Może wtedy zamiast niewinnego człowieka zginąłby ten morderca. Bardzo współczuję bliskim ofiary i poszkodowanym współpasażerom. Oby szybko powrócili do zdrowia i potrafi uporać się z traumą, jaką zafundował im jeden bezmyślny tchórz. Mam nadzieję, że słono zapłaci za to co zrobił.

  Odpowiedz

  • AMSZ
   15 lutego 2019 @ 11:07

   Do 12 lat dla sprawcy który był wcześniej notowany i znany policji za narkomanie. Czy to wystarczające?
   Nie, to się nie powinno wydarzyć!!!!

   Odpowiedz

 2. torun.gosc
  13 lutego 2019 @ 12:28

  Rodzinę tragicznie zmarłego Pana oraz osoby podróżujące reault master lub osoby znające podróżujących Renault Mastera bardzo proszę o kontakt rusnyk.j@wp.pl

  Odpowiedz

 3. kierowca amator
  13 lutego 2019 @ 12:27

  Pomijając idiotów i pijaków. W Niemczech, czy krajach Beneluxu, oznakowanie jest jakoś czytelniejsze. Przy wyjeździe z Torunia , rozjazd Łódź i Gdańsk, jest oznakowany, jak na powiatowej drodze, łatwo się zagapić. U naszych sąsiadów z daleka napisy, błyskające światła i oznakowanie poziome.

  Odpowiedz

  • Anna
   13 lutego 2019 @ 16:35

   Jak się jedzie, szczegolnie nie znając drogi, to powinno się jeszcze bardziej zwracać uwagę na znaki, a nie biadolić, że się nie świecą. Albo nie korzystać z autostrady jak ma się z tym problem. Niestety zbyt często kierowcy korzystają z telefonów lub laptopów, zamiast skupić się na prowadzeniu auta.

   Odpowiedz

  • Anna
   13 lutego 2019 @ 16:39

   U naszych sąsiadów też zdarzają się takie przypadki, więc oznakowanie nie ma tu noc do rzeczy.

   Odpowiedz

  • art
   14 lutego 2019 @ 20:45

   To prawda, byłem w Niemczech co prawda 3 razy, ale mimo bardzo dużych autostrad i np 8 pasów na dużych wezłach – wszystko bez stresowo

   Odpowiedz

 4. asss
  13 lutego 2019 @ 10:01

  Tyle przypadków tych jazd pod prąd, że czas pomyśleć czy to dobrze oznaczone i co zrobić aby było lepiej. Pomijając przypadki pijanych i naćpanych kierowców może warto na znakach drogowych “po ich drugiej stronie” czyli widocznej podczas jazdy pod prąd umieścić jakieś napisy ostrzegające???

  Odpowiedz

  • Anna
   13 lutego 2019 @ 11:44

   Jak ktoś jest debilem i nie patrzy na znaki to żadne dodatkowe oznaczenia nie pomogą. Ludzie potrafią zawrócić na autostradzie, bo zjazd im się pomylił, albo nagle stwierdzaja że jednak nie chcieli wjechać na autostrade.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *