Skip to content

18 komentarzy

 1. marjorie fuchs
  27 lipca 2019 @ 22:25

  Dodam tylko jeszcze, że to miejsce jest słabo oświetlone i nawet trudno się domyślić, że to jest przejście. TERAZ to wiem, że TAM jest. Wtedy to była zima, ciemno, ale nie usprawiedliwiam w żaden sposób tamtego śmiertelnego wypadku.
  Jestem np. za tym, aby każdemu potencjalnemu kierowcy robić testy – czy kiedykolwiek brał narkotyki? Jeśli tak, to dożywotni ZAKAZ na uprawnienia prowadzenia pojazdów. Wtedy jeden czy dwa problemy rozwiązujemy- jeden, to ćpanie, drugi to jazda po ćpaniu.

  Odpowiedz

 2. marjorie fuchs
  27 lipca 2019 @ 22:13

  Jeden jedyny raz w swojej długiej karierze kierowcy „rozjechałbym” pieszą! I to właśnie na TYM przejściu. A było to tak: jechałem lewym pasem, długi czas na prawym stała ELKA. Stała i stała. Pewnie nie może ruszyć, pomyślałem. Było ciemno. Dobrze, że pieszą była młoda dziewczyna i zdążyła przejść, a właściwie szybo odskoczyć do przodu. Jeszcze później długo mi wygrażała. Skręcałem do GEANTA i tylko uważałem, by jej nie spotkać. Od tego czasu na tym przejściu SZCZEGÓLNIE uważam!

  Odpowiedz

 3. Krzysztof
  31 grudnia 2018 @ 13:11

  W Toruniu. jest szczególna patologia kierowców – nagminne nie przestrzeganie ostrożności przy przejściach dla pieszych – dla kierowców z Torunia pieszy jest intruzem. którego trzeba zniszczyć – brak kultury i zdrowego myślenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *