Skip to content

6 komentarzy

 1. czytelnik
  27 lutego 2019 @ 08:33

  Droga redakcjo. Jeżeli zamieszczacie obraz przejścia, to przynajmniej upewnijcie się, że jest właściwy. Do potrącenia doszło na przejściu przy samym skrzyżowaniu z Hallera. Niby niedaleko, ale jednak nie te pasy.

  Odpowiedz

  • Anna Zglińska
   28 lutego 2019 @ 12:05

   Policja podała Poznańska 16.

   Odpowiedz

 2. Wojciech Klabun
  26 lutego 2019 @ 10:58

  Odpowiedz

 3. Kierowcaipieszy
  25 lutego 2019 @ 20:33

  A pieszy myśli że jak postawi nogę na pasach to jest nieśmiertelny a przepisy mówią o zachowaniu szczególnej ostrożności i o strefie ograniczonego zaufania dla kierowcy jak i pieszego osobiście miałem przypadki gdy pieszy bez rozglądania się wchodzi na psy to jest to samo jak kierowca który wjechał na skrzyżowanie z zamkniętymi oczami jestem za bezwzględnym karaniem pieszych za wtargnięcie na pasy z telefonem w ręku kierowca za rozmowę przez telefon w trakcie prowadzenia pojazdu ma mandat a pieszy nie a jest uczestnikiem ruchu drogowego pozdro dala nieśmiertelnych

  Odpowiedz

  • Szok
   26 lutego 2019 @ 12:57

   No bez jaj. Kiedy w koncu ten kraj bedzie cywiluizowany a nie jak Bangladesz ???

   Odpowiedz

 4. Podgórzaki
  25 lutego 2019 @ 13:57

  Przejście dla pieszych ul.Poznańska koło Lidla to aż się prosi o światła na przycisk lub podniesienie przejścia ,tak by kierowcy musieli zwolnić przed przejściem. Do tego dochodzą leniwi kierowcy ,którzy stołują się w budzie z jedzeniem przy Sotorze ,stawiają auta na środku chodnika . Ludzie muszą wejść na ulicę by ominąć auto/auta takich gamoni ,a wystarczyło by zaparkować auto na parkingu Lidla i przejść sięna własnych nogach 30 m.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.