Skip to content

19 komentarzy

 1. Oskar
  15 marca 2019 @ 09:17

  Kim trzeba być aby pisać takie kłamstwa .Wspołwinny?-o tym orzeknie sąd.Staranował -a uszkodzony jest bok samochodu drzwi lusterko szyba boczna ,maska nietknięta.Zdjecia na Facebook pochodzą z pół roku sprzed wypadku.Wyjechal na kontrakt bo do listopada był poszkodowanym w wypadku.Stawil się na przesłuchanie natychmiast po telefonicznym kontakcie.Wraca do Polski bo tu ma rodzinę.Myślę że pisząc takie bzdury to albo jest się idiotą albo liczy na działkę z odszkodowania od rodziny ale to pewnie zbadają odpowiednie organy

  Odpowiedz

  • Predkość!!!!!!!!!!!!
   15 marca 2019 @ 15:07

   Oj Panie Oskarze !!!!
   Chyba jest pan kimś bliskim dla współwinnego wypadku. Proszę nie obrazać autorki artykułu.
   Stawił się ? Ciekawe?
   Został prawdopodobnie zmuszony. Widziałam sam. na parkingu policyjnym, proszę nie przesadzać. Tylko przednia szyba . Mogł jechać wolniej to by sam. był cały i rowerzystka by żyła. Proszę nie zapominać że nie jechał sam tylko jakąś panią i z dzieckiem.
   Dorosły facet – sportowiec, wiezie kobietę i dziecko i gna na złamanie karku.
   I pan go jeszcze broni? Zal mi pana.

   Odpowiedz

   • Oskar
    16 marca 2019 @ 11:46

    Kolejny idiota albo sam autor .Gna na złamanie karku 70 a nie 80 ,dziecko w foteliku na przednim siedzeniu i kierowca w momencie zderzenia.Uderza rowerzystka w bok samochodu .Bylem na miejscu w chwili wypadku.Ten artykuł to obrzydliwe,nieludzkie i kłamliwe insynuacje.Przy 100% winy rowerzystki nie będzie odszkodowania .Jak sąd orzeknie inaczej to parę groszy wpadnie .Podlość i kłamstwa za parę groszy.

    Odpowiedz

 2. 81km /godz
  11 marca 2019 @ 16:16

  Proszę mi wyjaśnić.
  Na tym odcinku od jednego skrzyzowania ze światłami do drugiego skrzyzowania, na tym odcinku jest 70km/godz. Ale z tego co wiem ,światłach kończy się ograniczenie i jest 50km /godz. Czy tak jest?

  Odpowiedz

 3. klm
  11 marca 2019 @ 10:36

  Lepiej siedzieć cicho, niż wyjść na idiotę – to do tych, co uważają iż tylko rowerzystka jest winna…

  Odpowiedz

 4. Anonymous J23
  11 marca 2019 @ 07:23

  Och ci rowerzysci, czerwone zielone who cares. Jede
  A potem wszyscy sa winni tylko nie oni. Jakby jechal nawet przepisowe 70 to i tak by nie wyhamowal.
  Podoba mi sie stwierdzenie – pomylila swiatla. Skoro pomylila to w ogole nie powinna poruszac sie rowerem !!!!!

  Wyczytane z komentarzy: tak naprawdę to nie jest żadnym zakazem tylko „zaleceniem” – czy ten kto to pisal ma prawo jazdy albo karte rowerowa. Chyba nie. I juz wiem skad te dziwne zachowania rowerzystow.

  Odpowiedz

 5. Torunianin
  10 marca 2019 @ 21:50

  Wjechał na żółtym. Co za bzdura. Niektórzy już głupoty piszą.
  Wjechała na czerwonym i to ewidentnie wiadomo. Jakby jechał 70 i by Ją uderzył też by zginęła. I nie piszcie że mógłby wyhamować. Nie. Nie musiał by. Stało się że prze głupota jednych inny jest karany. Gdyby nie wjechała na czerwonym on by przejechał i nic by nie było.
  Niech rzuci kamień ten ci zawsze jeździ zgodnie z przepisami 40 to 40, 30 to 30, 20 to 20…. Nie ma takich.

  Odpowiedz

 6. julbor
  9 marca 2019 @ 07:56

  ma facet pecha, gdyby nie rosyjskie pochodzenie, to pies z kulawą nogą nie pochyliłby się nad tą sprawą. Wjeżdżając na czerwonym świetle na skrzyżowanie rowerzystka jest bezwzględnie sama winna własnej śmierci. I jakoś nie przekonuje mnie ten pomiar prędkości “rosyjskiego” siatkarza, dokładnie miał 81 km/godz…………….

  Odpowiedz

 7. 81km/godz.
  8 marca 2019 @ 22:31

  KAZDY jest mądry jak nikogo nie stracił. Jestem przekonana ze on “” sportowiec”” wjechał na na skrzyżowanie na żółtym. a rowerzystka prawdopodobnie pomyliła światła ,spojrzała nie na te na które powinna.
  Jest współwinny śmierci rowerzystki.
  pomylenie świateł nie jednemu kierowcy się zdążyło .

  Odpowiedz

 8. mm
  8 marca 2019 @ 22:07

  Czerwone to czerwone – wina leży niestety po stronie rowerzystki, która miała gdzieś przepisy…

  Odpowiedz

 9. Piotras
  8 marca 2019 @ 21:31

  Nawet gdyby jechał 281/h to wina za wypadek leży w 100% po stronie rowerzystki. Gdyby nie wjechała na czerwonym, to dziś by żyła. Amen

  Odpowiedz

  • Uczestnik ruchu
   9 marca 2019 @ 10:45

   Piotras, chcesz powiedzieć, że zakaz wejścia na czerwonym jest ważniejszy od zakazu przekraczania prędkości, który tak naprawdę to nie jest żadnym zakazem tylko “zaleceniem”? Przy czym dla jasności: uważam, że rowerzystka jest winna i to nie ulega żadnej wątpliwości a kara dla kierowcy nie powinna być surowa. A jednak gdyby samochód jechał z dozwoloną prędkością to chyba skutki mogłyby być inne, nie sądzisz? No z Twojego wpisu sądzę, że chyba nie, może po prostu jesteś jeszcze na to za głupi.

   Odpowiedz

   • kierowca, rowerzysta, pieszy
    10 marca 2019 @ 04:47

    Jeżeli zwolniłby z 81 do 70 km/h to skutki byłyby inne? Cos słabo to widzę “Uczestnik Ruchu”

    Odpowiedz

    • Uczestnik ruchu
     10 marca 2019 @ 11:38

     Nigdy nie mów nigdy. Dozwolona prędkość to 70 km/h. Kiedy prędkość jest o 16% wyższa (81km/h), to nie jest to “tylko 16%”. Znacząco maleje czas na reakcję, bo w tym samym czasie przejeżdasz np. zamiast 20 metrów, 23 metry. Masz więc o 3 metry bliżej zanim zaczną działać hamulce. Teraz weź pod uwagę, że energia kinetyczna jest zależna od kwadratu prędkości a nie od prędkości wprost. Siła uderzenia z prędkością 30 km/h w porównaniu do uderzenia z prędkością 40 km/h to nie jest różnica 3/4 czy tam 4/3 – to są znacząco większe proporcje! Uderzenie z prędkością 30 km/h znacznie rzadziej kończy się śmiercią niż 40 km/h.
     No i wreszcie nie rozumiem, dlaczego na czerwonym miałoby być dozwolone przejeżdżanie z dowolną prędkością – piszecie tak, jakby zielone światło odwoływało znak ograniczenia prędkości.

     Odpowiedz

     • 81km/godz
      12 marca 2019 @ 09:04

      Proszę mi wyjaśnić.
      Na tym odcinku od jednego skrzyzowania ze światłami do drugiego skrzyzowania, na tym odcinku jest 70km/godz. Ale z tego co wiem ,światłach kończy się ograniczenie i jest 50km /godz. Czy tak jest?

      Odpowiedz

 10. Prędkość zabija.
  8 marca 2019 @ 17:07

  Słuszna decyzja prokuratury. Żeby kierowca jeszcze się dokądś śpieszył, ale przecież nie… – wszyscy “tak po prostu jadą z nadmiernymi prędkościami”. Na szczęście to “wszyscy” przestaje być wytłumaczeniem w przypadku wypadku.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *