Skip to content

7 komentarzy

 1. Arti
  2 lipca 2019 @ 21:20

  Jakie to prawa kierowców niby, sam jestem kierowcą i jadę tą drogą codziennie i nie podoba mi się aby wycinać wszędzie drzewa. Miasto ma być dla mieszkańców nie dla samochodów. Mają być drzewa i to jak najwięcej, zieleń a nie beton i autostrady przez całe miasto, po co to. Niech lepiej wywalą ruch przejezdny z miasta, auta osobowe i te cholerne ciężarowe co jadą z Poznania i Bydgoszczy na Olsztyn, Warszawę i Gdańsk i na odwrót, to będzie o 50 % mniej ruchu w mieście. Co ich napadło na te drogi i samochody i niszczenie zieleni ? Mamy żyć w hałasie komunikacyjnym w smrodach spalin i w betonowej pustyni bez drzew i zieleni ?. Tyle już złego powstało, drogi porobili przez osiedla i aby ludzie mogli żyć ekrany wstawiają, zamiast wywalać ruch poza miasto. W różnych miejscach tak jest , np. na Stawkach na Andersa, też Tiry hałasują jak diabli i miasto ma to w d… zamiast pracować nad tym jak poprowadzić drogi aby wywalić to wszystko poza miasto , tak jak to zrobił to Grudziądz, Inowrocław , Bydgoszcz, Poznań i wiele innych miast i nadal robią budując drogi dla samochodów POZA MIASTEM a nie przez miasto …

  Odpowiedz

 2. lysomi
  29 czerwca 2019 @ 02:16

  Będzie to samo co jest po rzekomej poprawie jak twierdzi Zaleski i jego świata, chociażby przy al. Solidarności i na Chełmińskiej od Bema do Polnej jak tego nie powstrzymają, dlatego trzeba działać i m.in. iść na kolejny protest 5 lipca. Jeden, wielki, cholerny dramat. Chełmińską nawet nocą nie idzie jeździć, bo jest tyle tych świateł pomarańczowych migających że oślepiają człowieka a przy okazji pewnie niektórym to może uzmysłowi jak cholernie debilnie jest tam po przebudowie? Już nawet w trakcie remontu gdzie był prowizoryczne rondka np. przy Chełmińskiej ze Żwirki było cud miód w porównaniu do tej NIEBEZPIECZNEJ I NIEFUNKCJONALNEJ DLA WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW RUCHU DROGOWEGO CHAŁY ODSTRASZAJĄCEJ OD PRZEBYWANIA TAMŻE, która jest na stałe (oby nie)!!!

  Odpowiedz

 3. Gośc
  28 czerwca 2019 @ 09:25

  Ratujmy wszystkie drzewa, bo za chwile będziemy mieli betonową pustynię i ani kawałka cienia !!!! Inni wyrzucają samochody z miasta a w Toruniu się je wpycha do centrum.!!!

  Odpowiedz

 4. Marek
  27 czerwca 2019 @ 21:39

  Zieloni tylko potrafią blokować i się sprzeciwiać a Toruń tylko straci miliony. Oni chcą żeby wróciły korki na moście, bo inaczej się nie da tego zrobić.

  Odpowiedz

 5. jur
  27 czerwca 2019 @ 20:23

  Ten projekt był zły od samego początku, ale prezydent razem z dworem wiedział lepiej.
  Kwestie ukochanych przez naszych urzędników przystanków zintegrowanych można było rozwiązać, na przykład, tak jak to jest zrobione na Alei Waszyngtona w Warszawie. Ruch samochodowy puszczony jest środkiem drogi a tramwaje jadą obok chodników. Dzięki temu można bez problemu zachować dzewa, zarówno autobusy jak i tramwaje będą się zatrzymywać na tych samych przystankach, a pasażerowie będą oczekiwać na przystankach zlokaliowanych na chodnikach, poza strefą ruchu. Czyli w miejscu gdzie jest zwyczajnie bezpiecznej niż na tej nieszczęsnej wysepce pośrodku ulicy, pomiędzy pędzącymi samochodami. Latem to patelnia, a jesienią i zimą “naturalne” nawilżanie dzięki strugom wody i błota.
  Nie wiem czy to jeszcze można zmienić. Jeśli nie można, to po prostu zrezygnujmy z tego chorego pomysłu.
  Panie Prezydencie, nie ma się czego wstydzić, każdy popełnia błędy. Nie brnijmy dalej w ten nonsensowny projekt.

  Odpowiedz

 6. bes
  27 czerwca 2019 @ 13:20

  “Mówił o prawach kierowców, którzy oczekują na przebudowę” – co to za specjalne prawa???

  Odpowiedz

 7. Kaziu odnowiciel
  27 czerwca 2019 @ 12:44

  Brawo.Ściągnąć Greenpeace i Zielonych .Zablokować ten bubel. Auta powinny być wyrzucane z centrów miast ,a tu pod autka chcą wyciąć masę drzew ,do tego planowany przystanek to bubel , ludzie będą stać w pełnym słońcu , z kolei w deszczu czy zimą będą ochlapywani breją spod pędzących aut.

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Wymagane pola są oznaczone *