Skip to content

5 komentarzy

 1. Zdejmij kaganiec
  18 kwietnia 2021 @ 22:46

  Swobodne oddychanie to nie jest głupota i każdy ma do tego prawo – wszelkie nakazy kagańcowania, które serwuje nam zreorganizowana grupa przestępcza, kartel Partyjny – nadal są bez należytej podstawy prawnej, stąd sądy nadal oddalają „mandaty”, a je wystawiający, nadużywają uprawnień (do prokuratury).
  Twoja Twarz to jest Twoja Godność – zdejmij kaganiec i…..wyjdź na świeże powietrze– nie daj się tresować !

  Odpowiedz

  • Teść
   19 kwietnia 2021 @ 11:40

   Bzdura. Od miesięcy maski są uregulowane ustawą. Poza tym to nie kaganiec. To maska ochronna, chirurdzy noszą je w pracy na codzień.
   Nie zrozumiałeś artykułu, wynika z niego, że gdyby ludzie nie zachowywali się jak w Polsce (patologia antymaseczkowa), to wirus sam by zniknął.

   Odpowiedz

 2. Gjk
  17 kwietnia 2021 @ 21:37

  Ojojoj…
  artykuł jest podpisany.
  To dobry artykuł.

  Odpowiedz

 3. Jawność Redaktorska
  17 kwietnia 2021 @ 17:59

  …..Nie macie nawet redaktorskiej odwagi , by podpisać się z imienia i nazwiska pod tym co tu wypisujecie ? Gdzie rzetelność dziennikarska u was?

  Odpowiedz

 4. dlaczego Kłamiecie ?
  17 kwietnia 2021 @ 17:57

  – – Pismaki „””Tylko Toruń – czy wy jesteście świadomi odpowiedzialności Karnej za prasowe powielanie tej bezprawnej dezinformacji i Tresury plandemicznej, oraz stygmatyzowanie Normalnych ludzi per „anty”-maseczkowcy ? (segregowanie ludzi i konfliktowanie).
  Prawo prasowe nakłada na Was rygor jawności dziennikarskiej, podpisywania się imieniem i nazwiskiem pod artykułem ? Anonimowi redaktorzy – wzywam do przestrzegania Prawa ! Film „Spowiedź Ratownika” już obejrzany po poduszki ? Przeczytaj komentarz

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *