Skip to content

3 komentarze

 1. mieszkaniec2
  3 sierpnia 2023 @ 09:47

  Mieszkancy Starówki na odcinku Piekary ..Sw Ducha w ogóle nie mają gdzie zaparkować samochodu , aby wypakowac przywieziony towar. A co gdy robią remont – worki z klejem , farby , płytki mają nosić z np. … gdzie uda się znależć miejsce do zaparkowania np. Plac Sw Katarzyny. To jakiś absurd. Turyści mają większe prawa niż Mieszkaniec. Mieszkaniec jest tylko potrzebny do wyłożenia kasy na remont Kamienicy , a inni do wyciągnięcia klatki piersiowej na medal

  Odpowiedz

 2. mieszkaniec
  2 sierpnia 2023 @ 11:19

  Wszystko ładnie , pięknie. Co z tego , że ogranicza sie wjazd na starówke, i tak nie ma gdzie zaparkować. Hotelarze wykupują całe ulice ( ul. Piekary – od Łuku Cezara + 5 stanowisk za Kopernika . + koperty dla niepełnosprawnych = tak więc Piekary prawie cała nie dostępna dla Mieszkańców. Podobnie ul. Kopernika zajęta przez Hotel Nicolaus, Św Ducha – Hotel Nicolaus + miejsca dla niepełnosprawnych. TAK więc Mieszkaniec szuka miejsca / krąży po 3-4 razy i w rezultacie jedzie poza Starówkę np na Bydgoską. Zachęca się aby wykupywać karte mieszkańca- ale po co , aby nabić kasę miastu. Wykupywanie ulic przez Hotelarzy było do przewidzenie, ale osoby nie mieszkające na starówce mogą tylko dywagować bo nie znają realiów.

  Odpowiedz

 3. Jan
  31 lipca 2023 @ 12:08

  Rada zapomniała może celowo o bezpłatnym korzystaniu z parkingów tej formuły przez Działaczy Opozycji Antykomunistycznej (nie tylko toruńskiej)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *