Skip to content

11 komentarzy

 1. CT CT
  15 sierpnia 2021 @ 11:46

  prof. Lewicka ? To ona na UMK donosiła na prof. Aleksandra Nalaskowskiego.
  A Zielony teren – Mieszkańcy – bronić go i sprawdzę Nagłaśniać na cały kraj

  Odpowiedz

 2. zwykły mieszkaniec Wrzosów
  21 czerwca 2021 @ 12:56

  widać, że trolle wynajmowane za grosze przez dwór jaśnie panującego michailla robią swoje

  Odpowiedz

  • Coto
   22 czerwca 2021 @ 09:11

   To prawda. X to wynajęte nic przez wiadomo którą stronę.
   A coś takiego jak TZMO niech sobie budują co chcą, ale wyłącznie za zgodą mieszkańców.

   Odpowiedz

 3. x
  20 czerwca 2021 @ 14:31

  Psia Sralnia, a nie żaden “piękny las”. Krzaki, samosiejki i pełno psich gówien. Trochę drzew koło fortu i one zostaną. Ryja drą ci, którym nie chce się sprzątać gówien po swoich pieskach, a tylkotorun.pl piszący takie tendencyjne “artykuły” powinien się zapaść ze wstytu pod ziemię. Szlam nie dziennikarstwo. Dość się skompromitowaliście broniąc uschnięte trupy na pl. Rapackiego, powinno wystarczyć na długo.

  Odpowiedz

  • senkiwaka
   25 czerwca 2021 @ 17:46

   Proszę X_a litości!

   Odpowiedz

 4. Coto
  20 czerwca 2021 @ 13:06

  Lekceważenie, pogarda dla woli mieszkańców miasta, przez radę miasta, ma miejsce od kilkunastu lat.

  Odpowiedz

 5. Pacjentka
  20 czerwca 2021 @ 11:28

  Jestem mieszkanką Wrzosów od 41 lat, ale nigdy nie słyszałam określenia “Piękny las” w odniesieniu do tego wysypiska śmieci !!. Tak, śmieci, a ponadto miejsca dla różnej maści pijaków, a także młodych ludzi popijających piwo. Ale przede wszystkim jest to sr…nia dla psów i to właściciele tychże protestują w tej sprawie. Nie bywają tam mieszkańcy na spacerach, bo na każdym kroku leżą psie odchody. Żaden właściciel psa nie zbiera tych pozostałości, bo nikt tam ich nie skontroluje. Mieszkańcy jeżdżą dla rekreacji na Barbarkę lub w okolice Olka, gdzie nie muszą omijać kup, butelek, puszek po piwie czy starych porzuconych lodówek, mebli itp. Ponadto nikt do tej pory nie widział tam jakichkolwiek zatroskanych przyrodników walczących o ochronę tego śmieciowiska. Mieszkam blisko tego terenu, ale nigdy nie widziałam tam kogokolwiek porządkującego ten lasek, zwłaszcza mieszkańców. Mieszkańcy ulicy Storczykowej chętnie za to wyrzucają odpady ze swoich ogrodów za płoty prosto przy ścieżce. Widuję tam również gruz po remontach, porzucone stare toalety i wiele innych “atrakcji”.

  Odpowiedz

 6. Rychu
  20 czerwca 2021 @ 10:25

  Pan Zalewski niszczy zwierzęta i przyrodę . Jest Wielkim Sprzymierzeńcem Deweloperów . Pamiętamy Zabicie Zdrowych Łabędzi , teraz wydał wyrok na Dziki . Zastanawiam się , dlaczego pan Zaleski tak kocha budowniczych bloków ? To dzięki wycinkom zwierzęta pojawiają się w mieście ! Precz z prezydentem Niszczycielem !

  Odpowiedz

 7. Grzesiek
  20 czerwca 2021 @ 00:30

  Czy Prezydent i jego akolici znowu rozjadą mieszkańców?

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Wymagane pola są oznaczone *