Skip to content

4 komentarze

 1. 20.6.2024
  20 czerwca 2024 @ 09:23

  Nie rozumiem dlaczego wypowiadają sie osoby nie związane ze starówką. Zamykanie bulwaru całkowite lub weekendowe- no cóż nie przemyślana decyzja : korki na Kopernika, Rabiańskiej, Piekary. Rajdy to odbywają sie też w ciągu dnia( ale nikt z pilnujących porządku w mieście nie reaguje, bo chowa się i nie patroluje miasta ). Hotelarze wykupują całe ulice, Mieszkańcy nie mają gdzie postawić samochodu aby wypakować zakupy( zrobione poza starówka, bo tu niewiele sklepów z żywnością , tylko pierniki, upominki , piwko, żarełko). Robi się tylko dla turystów , a gdzie w tym ma być Mieszkaniec Starówki ( tak niewielu już ich zostało) , czy tylko do sprzątania po nich?

  Odpowiedz

 2. Jacek
  20 czerwca 2024 @ 07:17

  Jestem mieszkańcem starówki, jedyny dobry ruch to całkowity zakaz ruchu kołowego na bulwarze. Odbywają się tam nocne rajdy, brakuje fotoradaru a spowalniacze nie działają. Może w końcu będzie odrobinę bezpieczniej.

  Odpowiedz

 3. Teść
  19 czerwca 2024 @ 23:04

  Okres remontu pokazał jakie wielki korki na Warszawskiej i Wałach gen. Sikorskiego to powoduje.
  Teraz korków nie ma. Pisać jw. może ktoś kto siedzi w domu lub chodzi pieszo.
  Całe szczęście, że zamknięcie dotyczy tylko weekendów. Zamknięcie go na stałe to katastrofa i głupota,
  także w świetle tego, że i tak prawie cały bulwar objęty jest znakiem D-40 i piesi nie mają żadnego problemu z poruszaniem się po nim.
  Zamykają go tylko dlatego, że nie umieją sobie poradzić z wypadkami wjazdów na tarasy, które nie zostały odpowiednio zabezpieczone.

  Odpowiedz

 4. Lewobrzeże
  19 czerwca 2024 @ 12:24

  Bulwar powinien na stałe zostać wyłączony z ruchu kołowego i służyć jako deptak. Okres remontu pokazał, że da się poruszać po Toruniu bez przejazdu przez bulwar i nie tworzyły się gigantyczne korki, jak przewidywali niektórzy wcześniej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *