Skip to content

11 komentarzy

 1. toruniak
  27 maja 2019 @ 23:47

  Polscy kierowcy to barany

  Odpowiedz

 2. Zdziwiony
  16 kwietnia 2019 @ 00:13

  Nie rozumiem Was ludzie. Nigdy nie jeździłem po takim rondzie, ale przemierzenie go nie sprawiło mi to zbytniego problemu, po prostu patrzyłem na znaki poziome i pionowe. Jak to mawia mój ojciec – są kierowcy i posiadacze prawa jazdy…

  Odpowiedz

 3. Kierowca
  15 kwietnia 2019 @ 11:56

  Bardzo dobre rozwiązanie ,bezkolizyjne rondo . Wystarczy nie jeździć na pamięć a według przepisów.

  Odpowiedz

 4. też kierowca
  15 kwietnia 2019 @ 08:32

  Jak zwykle oznakowanie nie przeszkadza kierowcom w jeździe “po swojemu”. Znowu “winne” rondo, MZD, prezydent, wydane miliony… , a czy ci kierowcy słyszeli o czymś takim jak znaki poziome i pionowe? Większość jedzie na pałę od lewej do prawej. Wystarczy stosować się do znaków i tyle. Zresztą piesi nie lepsi, też chodzą jak u szwagra po polu, nie odróżniają chodnika od drogi dla rowerów.

  Odpowiedz

 5. tadek
  15 kwietnia 2019 @ 08:26

  tak torunscy nieudacznicy na czele z Zalewskim psuja Torun

  Odpowiedz

 6. JOHN
  14 kwietnia 2019 @ 14:00

  Zawsze ten sam problem.Wszystko wiemy najlepiej.Wystarczy poobserwować pseudo kierowców na naszych drogach.Jazda na na krawędzi bezpieczeństwa, byle szybciej i do przodu ,,rura -gaz”. Później osiłek wjeżdża na nowe rondo i nie może sobie poradzić.Bo po co zwrócić uwagę na znaki przecież, jestem macho dam radę.Tylko jak wyjedzie raz na sto lat np. do Niemiec to jedzie tempem żółwia, rozgląda się i boi się zatrzymania,ponieważ nie odezwie się bo nie umie i mandat w euro.A tutaj ,,rura-gaz” jestem świetnym kierowcą.

  Odpowiedz

 7. Marek
  14 kwietnia 2019 @ 13:52

  Tyle milionów wydanych i znowu lipa. Kto odpowie w Toruniu za zmarnowaną kasę? Powinna być natychmiastowa dymisja.

  Odpowiedz

 8. Rafał
  14 kwietnia 2019 @ 12:22

  Problem nie jest z kierowcami i z rondem a moim zdaniem tylko ze złym oznakowaniem że zbliżam się do ronda turbinowego. Dojeżdzając do ronda skąd mam wiedzieć ze jest to rondo turbinowe? Jechałem tym rondem i jakby tego było mało trwają prace i sam nie wiedziałem czy mam jechać prawym czy lewym pasem, żeby dobrze wjechać. Może by wypadało postawić znak informujący że dojeżdzam do ronda turbinowego i okrąg zew. jest dla zjeżdzających a wew. do jazdy dookoła. A tym bardziej ktoś z poza Torunia. Przez kilka rond jedzie normalnie a tu w środku Torunia bez informacji rondo Ups. Kilka lat temu byłem Zielonej Górze i spotkał mnie ten sam problem. Brak oznakowania i nagle pas się skończył i trzeba było zjechać.

  Odpowiedz

 9. Kierowcy po egzaminach na pl. Chrapka i osiedlu Kaszownik
  14 kwietnia 2019 @ 11:42

  Problemy z kierującymi pojazdami będą jeszcze większe, ponieważ ok. 70% kierowców naszych krajowych nie przestrzegają przepisów drogowych a w szczególności nie zwracają uwagi na znaki drogowe, ponieważ uważają, że są najlepszymi kierowcami na świecie. Od dawna zastanawiam się kto dał im prawo do prowadzenia pojazdów. Wystarczy przejść się przez osiedle Starego Kaszownika (Rynek Wełniany, Czarnieckiego, Jagielońska) i zobaczyć jak parkują. Mieszkańcy mają problemy z przejściem chodnikowymi zastawionymi przez “SZOFERÓW”. Co na to emeryci, renciści i oczywiście matki z wózkami z dziećmi i inwalidzi. To jest po prostu BYDŁO. Straż Miejska już nie reaguje na takie zgłoszenia bo to nie facet pijący piwo.

  Odpowiedz

 10. R. R. Y
  14 kwietnia 2019 @ 11:39

  To Rondo to wielka porażka. Nie dość że znaki są sprzeczne to i przejścia dla pieszych są zbyt blisko zjazdów. Wczoraj zresztą na tym radzie kobieta przydzwonila mi czołowi w auto bo stwierdziła że może jechać. U. M. T chciał dobrze ale znowu wyszło źle.

  Odpowiedz

  • znaki
   15 kwietnia 2019 @ 08:49

   “znaki są sprzeczne”? ciekawe które…

   Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Wymagane pola są oznaczone *