Dwie godziny śmiechu – stand-up Oli Radomskiej w Toruniu

Znana instagramerka Aleksandra Radomska już dzisiaj wystąpi w Toruniu ze swoim programem stand up’owym „Zrozumiesz jak dorośniesz”.

Polską scenę stand-up’ową od lat dominują mężczyźni. Nazwiska Syrek czy Giza znane są każdemu fanowi tego formatu występów. Coraz częściej jednak na deskach klubów można spotkać także damską reprezentację. Przekonać o tym można się już dzisiaj w klubie Dwa Światy o godzinie 18 na występie Oli Radomskiej i Pauliny Potockiej.

„Aleksandra Radomska – Ekstrawertyczka rocznik ’89. Blogerka odkąd sięga pamięcią, która od zawsze kocha pisać i dużo gadać. Autorka bestsellerowej książki „Mam wątpliwość”. Paulina Potocka od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Została wielokrotnie wyróżniona na licznych festiwalach komediowych. Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu.” czytamy na stronie kupbilecik.pl. To drugi rok bawienia ludzi a każdy występ przyciąga coraz większą publiczność – najlepszą rekomendacją jest to, że widzowie sprzed roku wracają aby poznać nowy program. Dostrzegła ją także telewizja a jej żarty bawiły widzów programu „Comedy Club”

„W sumie 8 tematycznych setów opowiadających o wyzwaniach i rozterkach współczesnej baby, która jest rozdarta pomiędzy konwenansami, oczekiwaniami wobec siebie, a realny życiem, które doskonale potrafi… zaorać nawet najbardziej szlachetne założenie. Relacje w związku, misterne próby tak modnego teraz selfcare, rodzicielstwo oraz cała masa trafnych spostrzeżeń na temat naszej rzeczywistości nasączonych w absurdalnym i sakrkastycznym poczuciu humoru Oli. Masz dość prymitywnych żartów o kutasach i seksie? Chcesz usłyszeć coś, co będzie też o Tobie, co nie tylko rozbawi, ale i utuli? Wbijaj! Program tworzony z myślą o babach, które potrafią się z siebie śmiać, zatem… I Panowie będą ukontentowani i zrozumieją, że nie jesteśmy wariatkami. A nawet jeśli, to normalnej i tak nie znajdą. Jedyny taki stand up z przekazem – musisz to zobaczyć!” (opis programu ze strony kupbilecik.pl)

Jeśli brakuje Ci w codzienności oddechu i momentu beztroski, występ Radomskiej i Potockiej gwarantuje dwie godziny pełne relaksu i śmiechu. Kolejna taka okazja pewnie za rok dlatego już teraz kup bilety na stronie kupbilecik.pl .