Skip to content

! komentarz

 1. odnalazłam wreszcie KIKE
  12 października 2021 @ 16:59

  Witaj Krysiu, ( KIKA) twoje imię w Liceum Nr.5 w Szczecinie.
  Kochana Krysiu, niedawno myślałam o tobie i Kasi Niezabitowskiej , coś mi mówiło , zobacz w googlu ….i znalazłam ciebie. Krysiu… jestem twoja koleżanka z liceum w Szczecinie Elli Wiechowska -Kalojanis . …..to co przeczytałam o tobie zafascynowało mnie, jestem z ciebie bardzo dumna , i jak analizuje , to twoja osobowość , i charakter umożliwiły tobie , twoja drogę życia. A to , ze zjezdzalas po poręczy w liceum , było wspaniale …ale ryzykowne ..co tobie nie przeszkadzało.
  Krysiu , znam twoja mamę Basię i tatka . Proszę Cię odpisz mi , żebyśmy nawiązały kontakt.
  A teraz o sobie : wyszłam za mąż za Macka w1980 roku . W Szczecinie urodziłam Asie i Adasia . Asia ma 39 lat , Adaś 37 lat. W roku 1088 wyjechaliśmy do Niemiec , do Stuttgartu . W Niemczech urodził się Krzysztof , który teraz ma 32 lata i żonę i synka , studiuje jeszcze prawo. Nasze drogi rozeszły się po maturze , ja dowiadywałam się o tobie , ale nikt nie mógł mi pomoc. Ja zaczęłam studia na Akademii Rolniczej zaraz po maturze.
  Maciek skończył prawo administracyjne i pracował w sadzie w Szczecinie .
  Bylismy za Solidarnosciom cały czas , uciekaliśmy z reżimu komuny , na pochodzenie . Macka mama nam pomogła.
  Jak wiesz mój ojciec był Grekiem , dlatego ta drogom uciekaliśmy z reżimu.
  Krysiu …narazie tyle , podaje tobie mój adres e-mailowa elliwiechowski@aol.com. oraz stacjonarny tel. 0049715426271 ….Pozdrawiam Ciebie serdecznie i mamę oraz córki ..czekam na wiadomość….Twoje wiersze , chciałabym przeczytać …Uściski serdeczne Elli Wiechowska Kalojanis

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *