Skip to content

5 komentarzy

 1. Lewobrzeże
  27 lipca 2022 @ 13:13

  TTBS korzysta z kredytów na stawianie bloków. JAR, to nowy kredyt i wysokie oprocentowanie związane z inflacją i koniecznością jej chłodzenia poprzez podnoszenie stóp procentowych. Krótko mówiąc, to można było się tego spodziewać i nie trzeba było się pchać na JAR. Pozostaje mieć nadzieję, że bezsensowne pozwy mieszkańców radzieckiej dzielnicy nie skończą się obarczeniem ich podwyżkami innych mieszkańców TTBS, których osiedla mają spłacone, prawie spłacone kredyty lub które zostały wybudowane w inny sposób. Zastosowanie odpowiedzialności zbiorowej i rozłożenie podwyżek na wszystkich byłoby niezgodne z prawem i nieuczciwe wobec innych mieszkańców. Z drugiej strony to mieszkańcy JARu powinni się cieszyć, że skoro uważają się za elytę Torunia, a UM inwestuje tam pieniądze wszystkich mieszkańców zapominając o innych dzielnicach i że ów mieszkańcy JARu mają wszystko, to teraz mają też najwyższe podwyżki w mieście.

  Odpowiedz

 2. Teść
  27 lipca 2022 @ 11:24

  Widzę, że ten prawnik to jakiś niepoważny i zadufany w sobie gość. Uciekajcie od niego. Podwyżki mamy wszędzie. Te są zgodne z prawem, niestety, nic nie ugracie ale on się cieszy bo kasa leci niezależnie od wyniku. I robi rozgłos sobie na Was.

  Odpowiedz

  • Thorunczyk
   27 lipca 2022 @ 16:23

   I po co takie głupie gadanie?

   Odpowiedz

   • Lewobrzeże
    28 lipca 2022 @ 10:52

    W sumie, to @Teść może mieć sporo racji w tym co pisze.

    Odpowiedz

  • mlodybydgoskie
   28 lipca 2022 @ 10:12

   Żeby ludziom oczy otworzyć typie jeszcze przed tym jak wtopią kasę bez gwarancji rezultatu, czaisz? Pan mecenas popłynął być może nawet na polu karnym (adwokaci mają wzmożony miernik etyki zawodowej rozciągający się również na prywatne wypowiedzi). Facet popłynął i pewnie wyleci z zawodu, nie doczytał nawet, że cały wypracowany przez ttbs zysk jest przekazywany na przyszłe inwestycje. Daleko mi od obrony spółek miejskich, ale to wygląda na zawodowe harakiri. Jeszcze na fejsie to wrzucił XD

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *