Skip to content

5 komentarzy

 1. zz
  1 stycznia 2023 @ 10:43

  trzeba byc debilem by zmieniac te nazwe. Malo kto juz pamieta co oryginalnie to znaczylo. za 20 lat juz nikt nie skojarzy. Pisowcy to sa kretyni ze im to przeszkadza. Dziwie sie ze nie zadecydowali by wywiezc 2 metrowej warstwy gruntu na calym osiedlu. Przeciez ruski po tym chodzili. Pisowiec to ameba

  Odpowiedz

  • Teść
   3 stycznia 2023 @ 15:38

   Z tym gruntem to nie jest zły pomysł, dzięki temu usunięto by wszystkie niewybuchy a tak to co chwila coś znajdują.

   Odpowiedz

 2. ***** ***
  30 grudnia 2022 @ 15:14

  JAR to JAR.
  Wszyscy są przyzwyczajeni do tej nazwy i nie ma co jej zmieniać na siłę.

  Odpowiedz

  • Teść
   30 grudnia 2022 @ 21:38

   Oczywiście. Ale głupie pomysły zmiany nazw ulic na Bohaterów Ukrainy na fali owczego pędu pt. „kto bardziej się Ukraińcom podliże” były.
   Niedawno Zaleski wysłał Jelcze z darami „od torunian”, ostatnio znów prosił o dary i wysłał kolejne.
   Przypatrzcie się tym darom na zdjęciach. To nie są dary od torunian bo torunianie już mają dość wyzysku kosztem obcego narodu. Sami biedujemy i sami w pierwszej kolejności potrzebujemy często wsparcia.
   Przyjrzyjcie się darom – to są całe zgrzewki tych samych produktów. Nie ma szans, że to od torunian. To hurtowo zakupione z pieniędzy podatników produkty. Znów nie pytano torunian, Polaków o zgodę, znów wydano nasze pieniądze na obcy naród.

   Odpowiedz

 3. Teść
  30 grudnia 2022 @ 13:40

  W końcu po setkach złych decyzji PiS-owskich jedna dobra. W owczym pędzie rozpoczętym wojną nasi radni gotowi byli nadać osiedlu nazwę Osiedle Bohaterskiej Armii UPA. A na każdym skrzyżowaniu powinna stać tablica z twarzą Zełeńskiego. Bloki wyłącznie w kolorach Ukrainy. Uff, ktoś to zakończył.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *