Skip to content

5 komentarzy

 1. jur
  5 maja 2019 @ 10:17

  W Toruniu nic tak dobrze nie idzie jak niszczenie drzew. W tej konkurencji jesteśmy w ścisłej krajowej czołówce. Najlepiej wyciąć, jak się nie da wyciąc to zrobić wszystko żeby uschło. A potem ukochany polbruk i mikrorabatka żeby wydział zieleni miał o czym snuć opowieści. Acha, jeszcze focia naszego superprezydenta jak sadzi gdzieś (najchętniej w lesie) drzewa. Będzie dowód, że sadzimy a nie wycinamy.
  Cmentarze? Zabytki? A kogo to obchodzi. Przecież to tylko kłopoty w naszym znojnym, urzędniczym trudzie. Położy się asfalt i po sprawie.
  A to, że urzędnicy kłamią wbrew oczywistym faktom jest ogólnopolskim standardem. Więc dlaczego w Toruniu ma być inaczej?
  Zresztą sami tego chcieliśmy. Trzeba było myśleć przed wyborami.

  Odpowiedz

 2. M.
  3 maja 2019 @ 07:30

  Prace prowadzone są również na terenie cmentarza, którego niewyekshumowano, czyli znalezienie ludzkich kości było tylko kwestią czasu. Czyli oświadczenie pani rzecznik jest po prostu brednią….

  Odpowiedz

 3. BB
  1 maja 2019 @ 22:43

  Jak da się w Łapę tam gdzie trzeba to wszystko da się załatwić
  To samo było w pewnym hotelu w Toruniu na Piekarach podczas renowacji znaleziono kości i freski na ścianach i nic z tym nie zrobiono wszystko szybko usunieto i zamalowano
  Można? Można

  Odpowiedz

 4. Aga
  1 maja 2019 @ 21:01

  Kpina?bezczelność? Arogancja? Czy ro znaczy, że jako mieszkańcy miasta powinniśmy czytać wszystkie ogłoszenia na bip i siwzy na stronie miasta aby wszystko było zgodne ze standardami i sztuką?! To powinno się zgłosić do prokuratury! I bezczeszczenie szczątków ludzkich….. Jak można!?

  Odpowiedz

 5. Mieszkaniec
  1 maja 2019 @ 20:45

  Ja nie zatrudniam budowlańców do sadzenia drzew ale ja to nie prezydent Zaleski

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *