Skip to content

10 komentarzy

 1. Czytelnik
  25 października 2022 @ 19:38

  ciekaw jestem ile musi być jeszcze artykułów i skarg na Panią Anetke, żeby w końcu ktoś utemperował jej podejście do pracy. To miejsce jest dla naszych dzieci, a Pani dyrektor sama sie zachowuje jak te największe, dziecko 🙂

  Odpowiedz

 2. Czytelnik
  25 października 2022 @ 15:57

  A może by tak porozmawiać z panią dyrektor, a nie z góry osądzać. W żadnym toruńskim przedszkolu nie ma zajęć dodatkowych, ale tylko na jednym prasa się skupiła, dlaczego??? Ktoś z rodziców ma układy w prasie ??? Od zawsze do każdego przedszkola rodzice kupowali np. kredki, plastelinę, farbki, kolorowanki itp. było i jest to dobrowolne, ale widać tu, ze ktoś chce „zniszczyć” dobrego pedagoga i to uważam nie jest w porządku. Dyrektor stara się jak tylko może, finanse w mieście są jakie są w obecnym czasie, ale zawsze znajdą się osoby, którym nie będzie to pasowało. Przykre jest to, że odbija się wszystko na niewinnej osobie.

  Odpowiedz

 3. Rodzic
  22 października 2022 @ 04:37

  Większość dzieci odbierana jest o godz 14. We wcześniejszych latach przed pandemia jakoś nie miała Pani Dyrektor problemów z organizacją zajęć dodatkowych piłki nożnej i rytmiki w godzinach wcześniejszych niż po 14.30. W e-mailu otrzymanym o Pani Dyrektor definitywnie wskazuje że to kara za pisać rodziców wobec jej osoby. Dlaczego tylko dzieci mają na tym cierpieć? Taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. W innych przedszkolach nie ma problemu z wejściem do szatni do nauczycieli z zajęciami dodatkowymi a w tym zawsze jest jakieś ale.

  Odpowiedz

  • Czytelnik
   22 grudnia 2022 @ 07:05

   Proszę nie pisać,ze Dyrektorka jest niewinna i pokrzywdzona. Śmiechu warte. Odbija się wszystko na dzieciach. Dyrektorka traktuje to przedszkole jak swoją własność. Ponadto kompletnie nie zna się na przepisach i mści się jak ktoś Jej podpadnie. Powinna być dawno zwolniona za brak kompetencji przede wszystkim. A winna jest wszystkiemu. Szantażystka emocjonalna. Szantażuje nawet własny personel.Nauczyciele się Jej boją.Wstydu nie ma za grosz. Ma wszędzie układy. Prezydent, Wydział Edukacji i Kuratorium w Toruniu trzymają Jej stronę. Te instytucje powinny być też odświeżone. Wszyscy do kompletnej wymiany. Wyrzucić na bruk i przyjąć ludzi bez zależności i układów mających na celu dobro Torunian a nie swoje interesy. Przede wszystkim ludzi znających się też na swoim fachu a nie osoby bez kompetencji i z chorymi poglądami. Urzędniczą zgnilizna. A moralność pełna gębą

   Odpowiedz

 4. Rodzic
  21 października 2022 @ 22:33

  Dyrektorka z nadania najwyższego prezydenta Torunia. Buta i chamstwo na najwyższym poziomie! Masz być pod butem p. Cieplej albo zmień przedszkole. Przed Covidem w przedszkolu do godziny 14 była rytmika i było dobrze. Brak rytmiki to zemsta za to, że rodzice nie chcą w przedszkolu wszystkiego finansować.

  Odpowiedz

 5. An
  21 października 2022 @ 21:10

  Pani Dyrektor kłamie, zajęcia programowe odbywają się w godzinach 8-13, za te pięć godzin rodzice nie ponoszą kosztów. Widać, że Pani Dyrektor nie próbuje nawet nawiązać dialogu z rodzicami. Uważa swoje racje, za jedyne i słuszne. Szkoda, że nikt w Wydziale Edukacji tego nie zauważa i nie interweniuje.

  Odpowiedz

 6. Ooooooo
  21 października 2022 @ 20:50

  Z p.dyrektor zawsze ciężko się rozmawiało, ale to, co się teraz dzieje to jakaś schiza. Szkoda, że dzieciaczki na tym tracą. A dyrektorka ewidentnie ma plecy gdzieś wyżej. Tych, co niżej (nauczyciele i rodzice) najlepiej zastraszyć i zamknąć dzioby… I oskarżać o hejt.
  Jako osoba sprawująca publiczny urząd powinna liczyć się z tym, że ludzie oceniają jej pracę. I nie zawsze pozytywnie.

  Odpowiedz

 7. Rodzic
  21 października 2022 @ 19:52

  Z nadania prezydenta Torunia p.Ciepla została dyrektorem PM 12. Gdyby nie była znajoma wielkiego Michała, to już by ją zwolniono z pełnionej funkcji. Prawda jest, że p. Ciepła mści się na rodzicach, a co gorsza na dzieciach. Przed pandemia były zajęcia dodatkowe w przedszkolu do godziny 14.

  Odpowiedz

 8. Aneta
  21 października 2022 @ 19:32

  Pani dyrektor poczuła się zbyt pewnie na swoim stanowisku. Jeśli dalej nie będzie współpracować z rodzicami, to skończy jak była dyrektor na JARZE.
  Do 2020 roku w przedszkolu normalnie funkcjonowały zajęcia dodatkowe, rytmika i piłka nożna. Pani dyrektor z wygody mówi ze cały czas jest pandemia, tak samo ogranicza wejście do przedszkola i kontakt z nauczycielem. Podstawa programowa realizowana jest w godzinach 8-14 a nawet 8-13.

  Odpowiedz

 9. Torunianinnn
  21 października 2022 @ 19:10

  Jak do 16:30 jak większość dzieci o 14:00 idzie do domu a reszta jest łączona w grupy. Kłamstwo, po 14:00 jet tylko zabawa zero nauki. Ta kobieta powinna jak najszybciej być odsunięty. Nawet przez to że mówi, że gdyby nie skargi to ona by się zgodziła. Czyli chciala z premedytacją łamać prawo. Jak taki ktoś może być Dyrektorem placówki Państwowej. Układy?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *