Izabela Górna z Górny Atelier w prestiżowym konkursie

Toruńska fryzjerka i dwa salony – Górny Atelier oraz Górny Barber zostali zakwalifikowani do wyjątkowego konkursu Hairdressing Prestige Awards 2023. Wyłonienie zwycięzców nastąpi jeszcze w kwietniu.

To kolejny sukces na koncie torunianki. Izabela Górna zakwalifikowała się do prestiżowego konkursu fryzjerskiego. Hairdressing Prestige Awards ma na celu wyłonienie wybitnych osobistości w branży profesjonalnego fryzjerstwa w Polsce, docenienie najlepszych marek i firm osiągających sukcesy na ryku oraz wydarzeń i produktów, które odznaczają się wyjątkową innowacyjnością. Organizatorzy chcą także, konkurs podnosił rangę zawodu fryzjera oraz wspierał rozwój branży fryzjerskiej w Polsce.

Kapituła konkursu przyzna nagrody w 4 grupach i 18 kategoriach. Izabela Górna nominowana jest w grupie „Osobistość branży fryzjerskiej” w kategorii Stylista roku. Górna jest kreatorką wizerunku, stylistką, projektantką wnętrz. Występowała na międzynarodowych scenach, nagrodzona w Rio De Janerio orderem De La Chavvaliere. Członkini teamu artystycznego Intercoiffure Polska. Prezes G&B, współwłaścicielka oraz projektantka Górny Atelier, Górny Barber w Toruniu. Pracuje przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody, opiekuje się wizerunkiem gwiazd oraz ludzi show biznesu. Jest autorką wielu kolekcji, pasjonatką mody i designu. Kocha Francję, która jest jej inspiracją.

Górny Atelier oraz Górny Barber nominowane zostały w grupie „Marketing & Business” w kategorii Salon fryzjerski roku.

Izabeli Górnej oraz Górny Atelier i Górny Barber gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za wygraną w konkursie!

Izabela Górna