Skip to content

8 komentarzy

 1. Gjk
  3 grudnia 2020 @ 18:52

  Sojusz inaczej związek. Komunistka bolszewicka i nazista. Klasyka.

  Odpowiedz

 2. Gjk
  3 grudnia 2020 @ 18:49

  Mogę napisać o toruńskiej komunistce bolszewickiej, o toruńskim naziście, ktòry dla niej pracuje a ona go opłaca. Nie wiem jednak czy to mieszkańcòw Torunia interesuje. A nasz 52-latek o tym wie? A nasza młodzież leninowska o tym wie? Wiecie kto was oszukuje i kieruje wami? A wiecie jak fajnie zarabiają na tym oni?Jest luzik? Sami studenci UMK zastanòwcie się kto Wami kręci. Trzy szanse. Jej i jego nazwiska? Nagroda K-I-L-O miętuuusòw.

  Odpowiedz

 3. Pasożyty z obcej dotacji
  3 grudnia 2020 @ 18:19

  Pasożyty z obcej dotacji. Do Pracy uczciwej !

  Odpowiedz

 4. Gjk
  3 grudnia 2020 @ 15:50

  A wasz towariszcz Kwiatkowskij Robert, gdzie teraz jest? Nie umie odpowiedzieć publicznie jak Pan, umie swoje stanowisko przedstawić? Towariszcz Kwiatkowskij publicznie zwraca się do Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu, a nie umie odpowiedzieć, tu na zadane mu poblicznie pytania? Nie „napisały” mu, na kartce, co ma odpowiedzieć? Tak powiem: nie życzę sobie- towariszczu Kwiatkowskij, znany torunianinie, wieloletni torunianinie, byś kłamał ma temat toruńskich policjantõw. PONIATNO?!

  Odpowiedz

 5. Gjk
  3 grudnia 2020 @ 15:26

  Còż, odpowiem. Tak, w 1982 roku rzeczywiście bili ludzi pałami szturmowymi, młodzież leninowska-eugenistyczna tego nie zna i dobrze. To były oddziały uzbrojone w karabiny maszynowe kałasznikowa AK 47. Wyposażeni w wojskowe wozy bojowe, śmigłowce bojowe. Regularne wyposażenie wojskowe, wojenne. Tak Milicja Obywatelska-do atakowania polskich obywateli. Tak, to była milicja pracująca dla Związku Radzieckiego. Tak, proszę ubiegać się o emerytury u Federacji Rosyjskiej a nie od polskich obywateli i polskiego ZUS-u. Jeśli coś skłamałem proszę mi to zarzucić. Te marsze eugenistyczne i naciski na polskich policjantòw są dysponowane i opłacane z Niemiec. Powtòrzę: już nie wprowadzicie zarządzenia rządu niemieckiego dla Polski- eugenizacji polskich chorych dzieci. A polska policja państwowa będzie dbać o porządek prawny na ulicach. Podpowiem: możecie nawet używać wuwuzele, grać w kometkę przez płot komendy policji-nie wprowadzicie eugeniki polskich dzieci. Trudno to zrozumieć? Toworiszcze?!

  Odpowiedz

 6. Gjk
  3 grudnia 2020 @ 10:16

  Bijące serce leninizmu- młodzież eugenistyczna przed komendą Policji. Co do roku 2016-polski parlament przyznał emerytury za pracę w PRL, na rzecz ZSRR. To miezwykle wspaniałomyślne, ale czy słuszne?Raczej nie. Zasłużeni powinni składać papiery do Rosji, o świadczenia emerytalne za służbę dla ZSRR.

  Odpowiedz

  • Krzysztof Fabiszewski
   3 grudnia 2020 @ 12:32

   Mój, moja droga.mam 52 lata, czy ja też zaliczam się do lewackie młodzieży?
   Byłem tam wczoraj, tak samo jak w 1982 na Rynku Staromiejskimw Toruniu.
   Gdzie jako 14 latek ,dostałem po głowie ,po raz pierwszy od milicji.
   Kim że Ty jesteś, pozwalając sobie na wypisywanie Tak strasznych bzdur.
   Opamietaj się, każdy ma zagwarantowane konstytucyjnie prawo do wyrażania i demonstrowania swoich przekonań.
   Tu ich nie odbierzesz, i ja nie odbiorę ich tobie.
   Proszę o więcej szacunku dla myślących inaczej niż Ty.
   Mając nadzieję, że dotrze coś z moich” wypocin ”
   Do Ciebie, życzę miłego dnia.

   Odpowiedz

   • Poglądy
    3 grudnia 2020 @ 14:00

    Czy swoje poglądy wyraża się słowami wulgarnymi,awanturami z policją,wyzywaniem,oklejaniem miejsc świętych?Tak to wygląda.Propagując swoje poglądy szanujmy innych,a z tym jest niemały problem, bo jest lub ma być jednokierunkowo. Mam takie wrażenie.Porównania do protestów robotniczych z prl,milicja itd. zupełnie nijakie i naruszające kolejną wartość narodową.Odrobinę szacunku,zdrowego rozsądku i spokoju zalecam.Ekstremiści w każdym obszarze są niebezpieczni i niepożadani, chyba że komuś zależy na destabilizacji.I oto jest pytanie…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *