Komfort otwiera nowy sklep w Toruniu. Przygotowano wiele atrakcji

Już w piątek 9 grudnia odbędzie wielkie otwarcie sklepu Komfort w w Centrum Handlowym Nowe Bielawy przy ul. Olsztyńskiej 10 w Toruniu. Będzie on miał ponad 1000 metrów kwadratowych powierzchni.

Komfort Home to marka można zrealizować pełen proces remontowo-aranżacyjny w wyjątkowo przyjemny i kompleksowy sposób. Sklep posiada w swojej ofercie produkty z asortymentu: łazienek, kuchni, podłóg, dywanów, drzwi, mebli, oświetlenia i dekoracji. Na miejscu można skorzystać z profesjonalnej obsługi Opiekunów Klienta i projektantów. Będzie także możliwość umówienia montażu lub dostawy zakupionych produktów.

Od 9 do 13 grudnia będzie można skorzystać z rabatu – 20% na nieprzecenione produkty z asortymentu: podłogi, dywany, łazienki, drzwi, kuchnie, meble, dekoracje. Rabat nie dotyczy usług.

W dniu otwarcia a potem przez kilka kolejnych dni codziennie pierwszych 50 osób otrzyma produkt za symboliczną złotówkę. Przez cały dzień będą odbywać się także losowania voucherów w wysokości 2 000 zł na projekt kuchni czy łazienki. Dostępne są również kupony rabatowe na wszystkie nieprzecenione produkty oraz nagrody główne. Łączny koszt wszystkich nagród oferowanych w tych dniach to 200 000 zł.

Uroczyste otwarcie w piątek 9 grudnia o 10:00. Planowane godziny otwarcia: pon – sob: 10:00-20:00, niedziela: 10:00-18:00.