Skip to content

4 komentarze

 1. Mariusz
  21 stycznia 2023 @ 02:03

  Nowa Wieś, dokładnie, zgadza się. Oprócz kilku pieniaczy, mieszkańcy gminy raczej popierają budowę mostu.
  Ps. Przy okazji, niech Was ręka boska broni ponownie wybrać na sołtysa N. Wsi tego, który jest teraz. Pier..lony zamiast robić coś dla nas, to włazi w 4 litery ukraińcom. Na społecznościówkach ten nic, tylko ukraina i ukraina. Powtarzam, po jasną cholerę nam taki sołtys? Jak mu się ukraina śni po nocach to niech tam wyjedzie. Tu jest Polska i tak ma zostać!

  Odpowiedz

 2. Ms
  11 października 2022 @ 21:08

  Nowy most w Ńowej Wsi jest niezbędny. Jako mieszkaniec wiem jak wyglądają dojazdy do Torunia a trzeba przyjąć że mieszkańców przybędzie. Bez tej inwestycji za jakiś czas standardem będzie korek w okolicach Dino. W planach zagospodarowania most był wpisany od co najmniej 15 lat i nikt kto wybudował się po tym czasie nie powinien się dziwić tej inwestycji.

  Odpowiedz

 3. Mariusz
  9 października 2022 @ 18:43

  Nie wszyscy mieszkańcy Nowej Wsi protestują przeciw budowie mostu. Ja nie. Jeśli rozbudują DK10 przez Lubicz to nikomu nie będzie się chciało go okrążać przez naszą wiochę. Ciężarówki z Małgorzatowa i tak pojadą tą nową ulicą wprost do Lubickiej, a most ułatwi nam dojazd do Torunia. Można dla spokoju dać tam ograniczenie tonażowe do np 10 ton.
  Sąsiadom z Nowej Wsi to proponuję raczej zmienić sołtysa. Największe dziury na ulicy ma przed własnym domem. Jak nawet o to nie zadba to po co nam ktoś taki?

  Odpowiedz

 4. Nowa Wieś
  21 sierpnia 2022 @ 21:44

  Przeciw mostowi protestuje część wsi ogłupiona przez tych co zbudowali domy przy projektowanym moście o drodze do niego. Most jest potrzebny i Nowej Wsi i Gminie Lubicz

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *