Skip to content

5 komentarzy

 1. Kiniu
  6 maja 2019 @ 07:24

  Idąc tym tokiem myślenia ,jak kupię sobie awionetkę/wiatrakowiec to miasto wybuduje mi lądowisko w mieście ? Miasto nie musi zapewnić miejsc na parkowanie aut,to problem tego co kupuje auto.

  Odpowiedz

  • FRanek
   6 maja 2019 @ 09:15

   Masz rację, tylko że pan prezydent Z. w każdym wywiadzie w TV Z mówi: “mieszkańcy chcą jeździć samochodami wiec budujemy nowe drogi i parkingi”. Tak się zdobywa głosy w wyborach -schlebiając tymczasowym zachciankom tłumu. A gdzie myślenie o przyszłości?

   Odpowiedz

 2. Maja
  5 maja 2019 @ 23:40

  Zgadzam się z FRanek. Głupia moda powstała, że każdy małolat na 18 ma prawko i samochód. W jednym mieszkaniu 4 dorosłych i 4 samochody. Paranoja. Właściciele czterech kółek zabetonują wszystko pod parkingi, a właściciele czworonogów zadbają o to by reszta była zasrana.

  Odpowiedz

  • Twój Stary
   6 maja 2019 @ 14:16

   Zasrana może i jesteś Ty. Nie obrażaj właścicieli psów. Na ulicach psich kup mniej niż ludzkich, porozbijanych butelek, puszek, śmieci, gum do żucia i kip od fajek. W Toruniu wyjątkowo ludzie mają naj… w głowach z tym hejtem na zwierzęta. Jest też druga para idiotów, którzy zbierają kupy do plastikowych worków, trując tym samym środowisko bardziej, niż kupa by się po deszczu rozłożyła na trawie, dając przy tym składniki mineralne glebie.

   Odpowiedz

 3. FRanek
  5 maja 2019 @ 21:23

  Dyktratura samochodów! Hasło na dziś: “po nas choćby ….parkingi”. Precz z zielenią, precz z lokalnymi usługami. Samochody na schody!!!

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Wymagane pola są oznaczone *