Skip to content

4 komentarze

 1. Bogusław
  15 lutego 2024 @ 21:40

  Czy powrót do pracy przy tablicy to dla tej pani jakaś degradacja? Tyle lat pani wicekurator na swoich mediach społecznościowych wspominała pracę w X LO, gdzie ponoć pracowało jej się wspaniale i była uwielbiana przez uczniów. A teraz jednak szuka innej drogi? Cały też czas dawała do zrozumienia, że pracuje prawie za darmo, dla idei. No cóż, jednak pensja szeregowego nauczyciela to policzek ? Co będzie, jeśli w tej szkole zatrudni sie wytatuowany nauczyciel z tunelem w uchu albo lewicująca ateistka? Czy będą sprawiedliwie traktowani. Sądzę, że wątpię!

  Odpowiedz

 2. Danka
  15 lutego 2024 @ 15:48

  Radna Margareta Skerska-Roman nie potrzebuje tematem wspierać kampanii wyborczej, bo reaguje zawsze, a nie tylko z okazji, więc ten argument uważam za nietrafiony.
  W przypadku ścisłej funkcjonariuszki partii PiS jest inaczej. Nie chodziłoby o to z jakiej jest pani partii, ani jak bardzo jest wierząca, czego daje często upust. Chodzi o to, jak ta pani będzie traktowała nauczycieli i uczniów, skoro na swoim profilu zamieszcza pełno złośliwości, szkalowania, wyzwisk. Czyż podobnie będzie się odnosić do ludzi, których nazywa zdrajcami i hienami, jak to robiła dotychczas? Jak ta pani będzie budowała zespół pracujący z dziećmi? Też będą złośliwości i pogarda dla inaczej myślących?Jaką atmosferę stworzy pracownikom i uczniom? Jak będzie ich motywowała? To są kluczowe pytania dla kandydata na dyrektora, którym ta pani nie podoła.

  Odpowiedz

 3. Tor
  15 lutego 2024 @ 14:18

  „ludzi, którzy nie wiedzą o co chodzi – co też nie świadczy zbyt dobrze o ludziach, którzy podpisują się na liście w sprawie kogoś, kogo w ogóle nie znają – jest trochę absurdalne.”

  Ciekawe, że wg pani Mazurkiewicz ludzie są najwidoczniej głupi…

  Odpowiedz

 4. Torunianinnn
  15 lutego 2024 @ 12:02

  Przecież poprzez Pani aktywnosc polityczna ludzie Panią znają, poglądy i jak Pani postępowała w różnych przypadkach gdyby nie to to nikt by nic nie pisał to chyba jasne. Nie wzięło to się z nikąd, na to Pani sobie sama zdanie wypracowała. Rekolekcje u „Kolbego” , „Ochojska” itp. Teraz wielkie oburzenie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *