Skip to content

5 komentarzy

 1. tata
  8 kwietnia 2019 @ 06:36

  Nasze szkoły to porażka,mam znajomych w różnych krajach Europy i np.koleżanka w Niemczech nigdy nie miała zadań domowych ,nawet w liceum . Książki zostawały w szkole,a u nas od pierwszej klasy dzieci dźwigają po 6-8 kg.Do tego zamiast w weekend spędzać czas na dworze ( sport ,kino,itp ) to my rodzice wraz z dziećmi musimy ślęczyć nad zadaniami ,bo tyle jest zadawane . W tygodniu niekiedy to moje dzieci maja tyle zadane ,że nie ma możliwości by wyszły na dwór popołudniu . Nauczyciele idą na łatwiznę . Na zachodzie w większości krajów nie ma zadań domowych.

  Odpowiedz

 2. Ja
  7 kwietnia 2019 @ 19:14

  Zawód nauczyciel nigdy nie był preztiżowy????wszyscy, którzy nie nadają się do niczego uczą w szkole. Taka jest prawda ?

  Odpowiedz

 3. YARRA
  6 kwietnia 2019 @ 14:05

  Wie ktoś ile niepaństwowych szkół i przedszkoli będzie strajkowało ?

  Odpowiedz

 4. ciekawa sprawa
  6 kwietnia 2019 @ 13:21

  Są jednak nauczyciele zadowoleni. Jedna , jedyna taka szkoła średnia w Toruniu, nawet referendum związkowcom nie wyszło.

  Odpowiedz

 5. Kmicic herbu Korab
  6 kwietnia 2019 @ 12:23

  w dupach się tej nauczycielskiej chołocie poprzewracało do kamieniołomów za 2000,00 zł i mordy w kupeł pachołkowie PO KoD i całej prounijnej bandy Chazerów na ich miejsce przejąć młodych , uczciwych katolików po Szkole Medialnej Rydzyka

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *