Skip to content

5 komentarzy

 1. Mała Mi
  25 listopada 2019 @ 19:50

  Wielki żal, że tak wcześnie, że tak niedokończony odszedłeś. To przez Ciebie zakochaliśmy się w Syberii.Śledziliśmy latami realizację Twoich szalonych pomysłów. Wielki, dobry Człowieku odszedłeś za szybko i tak w połowie drogi, bez pożegnania… Do zobaczenia.

  Odpowiedz

 2. Robur
  25 listopada 2019 @ 10:17

  Żal, wielki żal, a widziałem tego Człowieka tylko raz osobiście, jeszcze w tym roku, pełnego energii. Pozostanie inspiracją nie tylko dla podróżników.

  Odpowiedz

 3. Kamus
  24 listopada 2019 @ 09:33

  Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem,
  dopóki nie odniesie sukcesu.
  Mark Twain

  Pewnie u góry także jest dużo do zwiedzania i opisania.

  Odpowiedz

 4. Ku pamięci Romka
  24 listopada 2019 @ 02:38

  Był moim przyjacielem, przejechaliśmy razem wszystkie rajdy syberyjskie, Mongolię, testowaliśmy na Wiśle ponton, którym przepłynął Lenę. Przeżyliśmy razem mnustwo wspaniałych chwil na naszym lotnisku w Toruniu zarówno na ziemi jak i w powietrzu. Ciężko uwierzyć, że Romka już z nami nie ma fizycznie bo w sercu i w pamięci pozostanie na zawsze.
  Romek Ty stary Oceanie a my napewno się jeszcze spotkamy.
  Max

  Odpowiedz

 5. Marek
  23 listopada 2019 @ 19:10

  Wielki żal. Czytałem jego książki, potrafił pięknie pisać o swojej pasji – miłości do świata. Bo podróżowanie to jest właśnie to. Pamietam jak kiedyś w Trójce mówił o organizowanych przez siebie wyprawach offroad po Mongolii. Wtedy z Nim nie pojechałem, ale parę lat później spełniło sie! On się teraz przeniósł w inny wymiar podróżowania…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.