Skip to content

3 komentarze

 1. Rondo Podgórska/Łódzks
  2 maja 2024 @ 10:37

  W kwestii ruchu, jest jeszcze kłopot z wjazdem na ulice Podgórska (w kierunku Rudaku) z Łódzkiej. Natężenie ruchu jest większe, bo powstało osiedle. Wjazd nie tylko jest mało bezpieczny, ale powoduje zastoje. Moim zdaniem przydałoby się tam rondo. Byloby fajnie gdyby ktoś o tym pomyślał.

  Odpowiedz

 2. Torunianinnn
  30 kwietnia 2024 @ 14:18

  Do Lewobrzeze: pierwsze to że sygnalizacja nie może być częściowo zrobio a na skrzyżowaniu a częściowo nie. Dzisiaj już jest do rze a kierowcy wyjeżdżający z Okólnej juz mają ułatwiona sytuację. Rondo przy Lodzka/Włocławska jest potrzebne i nie toruje ruchu bo sama idea ro da ma to właśnie na celu by był płynny.
  Rondo na Łódzka/Strzałowa to dobry pomysł tylko ciezko tam to zaprojektować bo ul Kniaziewicza jest przesunięta i nie jest to takie proste rozwiązanie.
  Co do wyjazdu za fortem. To działka prywatna , więc jak tam ma powstać drogą? Chciałbyś swoją własność oddać?
  Masz pomysły nierealne i nie takie proste w rozwiązaniu, a łatwo się mówi i wymyśla tylko gorzej z wykonaniem

  Odpowiedz

 3. Lewobrzeże
  30 kwietnia 2024 @ 10:57

  To po kolei: niepotrzebnie zastąpiono wcześniej istniejącą sygnalizację na krzyżówce Łódzkiej z Okólną. Poprzednia działała dobrze, a nowa poza zamieszaniem dla kierowców wprowadziła kompletnie zbędne sygnalizatory na przejściach przez Okólną. Druga kwestia, to skrzyżowanie Łódzkiej ze Strzałową, które aż prosi się o pełnowymiarowe rondo. Powinno ono powstać w tym miejscu, a nie jak jest planowane na wyjeździe z marketu przy krzyżówce Łódzkiej z Włocławską. W tym miejscu rondo wpłynie jedynie na korkowanie się ruchu. Lepszym rozwiązaniem byłoby wyprowadzenie wyjazdu z Pasażu Łódzka 118 i samego marketu za obiektem fortecznym z wjazdem w ślepą Okólną, z której można by wykręcić w Łódzką korzystając z ustawionych tam świateł. Co do braku koszy na śmieci, to problem nie tyczy się tylko Włocławskiej, ale całego lewobrzeża. Podobnie jak brak komunikacji miejskiej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *