Skip to content

7 komentarzy

 1. Gjk
  8 grudnia 2020 @ 21:29

  Kto koncern paliwowy zamienia na koncern bułkowo-poròwkowy i gazetowy, ten sprowadzi koncern do koncernu skupującego makulaturę! Brawo Obajtek. Malarz ścian, wałkiem malarskim-został prezesem koncernu paliwowego.

  Odpowiedz

 2. Gjk
  8 grudnia 2020 @ 20:29

  PKN Orlen-diler(dealer) bułek z paròwkami. Klawo jak.. Motyla noga.

  Odpowiedz

 3. Gjk
  8 grudnia 2020 @ 18:50

  Biznes jest biznes. Świetny interes dla Polska Press Grupa. Gratulacje. Tak wypuścić w maliny PKN Orlen, to jest “cuś”.

  Odpowiedz

  • Gjk
   8 grudnia 2020 @ 19:27

   Wszystkie telewizory wieczorem,.w Polsce-”mòwiom”, o tym interesie. Jeszcze raz Brawo byli właściciele Polska Press Grupa. Tak zrobić w bambuko, handlarza bułkami z paròwkami-PKN Orlen, to bardzo śmieszne. Hi, hi, hi. Szacun.

   Odpowiedz

  • Anonim
   8 grudnia 2020 @ 19:47

   Niemcy tracą kontrolę medialną nad swoimi folksdojczami w regionalnych gadzinówkach i portalach internetowych. I ty widzisz dobry interes w utracie wpływu na miliony Polaków

   Odpowiedz

   • Gjk
    8 grudnia 2020 @ 20:21

    Tak, to świetny interes, jak Polska Press Grupa zrobiła w bambuko handlarza bułkami z paròwkami-PKN Orlen. To akurat nie Niemcy, ale skuteczni biznesmeni z pewnej wyspy w Europie. Tak zrobić w konika prezesa Obajtka, to jest bardzo zabawne. Jeśli Orlen znajdzie kierowcę do roweru formuły F-Eins, to ufunduję Orlenowi bolida na kołach szprychowych 24 cale.

    Odpowiedz

   • Gjk
    8 grudnia 2020 @ 20:46

    Nie widzę, ale rozumiem. Zrobić w bambuko koncern bułkowo-paròwkowy PKN Orlen, co zrobiła Polska Press Grupa, to super interes. Skoro PKN Orlen i Obajtek- prezes, hi,hi, nie kupują rzeźni i przetwòrni mięsa-to nie “majom” pojęcia seledynowego o interesach. Niech zaczną-koncern i prezes, od sprzedaży odkurzaczy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Wymagane pola są oznaczone *